Ultimate magazine theme for WordPress.

„Chodź Tu” – solowy album Pauliny Przybysz

0

“Chodź Tu” to dość bezpośredni album. Odważne produkcje Pauliny i charakternych producentów, których zaprosiła do współpracy łączą się ze szczerymi wyznaniami. Gatunkowo Artystka wraca trochę do muzyki, od której zaczynała swoją karierę, łączy hip-hopowe bity z soulowym wokalem, ale to wszystko ma bardzo współczesne brzmienie. Ciężka elektronika, trapowe werble przeplatają się z organicznymi samplami, brzmieniem pianina, wiolonczeli czy dźwięków natury. Za produkcje odpowiadają głównie chłopaki z Night Marks Electric TrioMarek PędziwiatrSpisek JednegoAdam Kabaciński oraz ZamilskaTeielteAndres KoperSander MulderJacek Antosik i sama Paulina. Muzyka ta w połączeniu ze specyficzną poetyką tworzy ciekawą opowieść o relacjach, miłości, polityce, wolności, erotyce czy rynku muzycznym…

Album „Chodź Tu” dostępny na sklepzmuzyka.pl oraz w serwisach online:
https://Kayax.lnk.to/PaulinaPrzybyszChodzTu

Już w najbliższy poniedziałek o godz. 18:00 zapraszamy do obejrzenia live stream z występu Pauliny w YouTube Pop Up Space Warsaw. Paulina wraz z zespołem zagra 4 piosenki z płyty „Chodź Tu”. Cały występ będzie streamowany na kanale YouTube KayaxTV.

Teledysk do singla „Pirx” promującego wydawnictwo: 

Paulina Przybysz – prawie dwie dekady zachwycała głosem w takich składach jak SistarsPinnawelaRita Pax czy Archeo, z którymi wspólnie wydała 7 długogrających albumów. Laureatka licznych nagród i wyróżnień – m.inFryderyków i Super Jedynek. Otwartość na muzykę doprowadziła ją do niezliczonej liczby kolaboracji studyjnych i koncertowych, a pracowała między innymi ze Stanisławem Soyką, Tomaszem Stańko, Night Marks Electric Trio czy Envee.
Już 19 października koncertem w Warszawie rozpocznie się trasa koncertowa Pauliny Przybysz. 
Szczegóły koncertów na:
www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial


Paulina Przybysz:
Facebook: www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial
Instagram: www.instagram.com/paulinathenew