Ciepły i wzruszający teledysk Rachel Platten do ballady „Better Place”!
Foto:kadr z wideo

Ciepły i wzruszający teledysk Rachel Platten do ballady „Better Place”!

Rimage1.PNGachel Platten podbiła światowe listy przebojów za sprawą hitów „Fight Song” (platynowy singiel w Polsce) i „Stand By You”.  Artystka opublikowała właśnie teledysk do „Better Place”, który można zobaczyć TUTAJ. Ballada promuje płytę „Wildfire” (dostępna pod linkiemTUTAJ), która miała premierę w styczniu br.Rachel postanowiła przeprowadzić mały eksperyment z udziałem fanów. Na plan teledysku zaprosiła pary i rodziny, których zadaniem było spoglądanie na siebie podczas słuchania „Better Place”. W tym czasie Rachel obserwowała ich reakcje z ukrycia.

„Celem teledysku była próba uchwycenia momentu wyrażenia najczystszych emocji, kiedy spogląda się w oczy tych, których się kocha.”- mówi  Rachel – „Wybór prawdziwych fanów do udziału w nagraniu sprawił, że ta koncepcja się sprawdziła. Teraz, za każdym razem, gdy oglądam ten teledysk, czuję te emocje!”

Niedawno Rachel Platten została uhonorowana nagrodą Daytime Emmy („Outstanding Musical Performance in a Talk Show/Morning Show”) oraz nagrodą iHeartRadio Music Awards za „Najlepszy Tekst”. Sukces utworu „Fight Song” przyniósł jej również pierwszą w karierze nominację do nagrody Billboard Music Award!Wyświetlanie Rachel Platten_Wild Fire cover small.jpg

Więcej informacji o Rachel Platten na: Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Wyświetlanie Rachel Platten_Wild Fire cover small.jpg

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: