„City of Music” to drugi singiel oraz teledysk promujący płytę Ani Szarmach „Shades Of Love”.

Singiel radiowy „City of Music” znajduje się pod tym linkiem: https://we.tl/RKSC2XTP1W

„City of Music”

Ania Szarmach

Tekst: Ania Szarmach

Muzyka: Ania Szarmach, Grzegorz „Jabco” Jabłoński

ISRC PL – C69-16-02119

Wydawnictwo Agora

„City of Music” – teledysk promujący płytę Ani Szarmach „Shades Of Love”

Videoclip to edycja specjalna piosenki „City Of Music” – wersja LIVE (Live Session) z udziałem zespołu oraz gościa specjalnego, którym jest David „Fingers” Haynes.

To światowej klasy perkusista. Jest pionierem i znanym na całym świecie wirtuozem maszyn perkusyjnych. Grał i współpracował z  Prince’m, Chaką Khan, Richardem Boną, Victorem Wootenem, Tillem Brönerem.

W skład zespołu Ani wchodzą znakomici muzycy:

Grzegorz „Jabco” Jabłoński – instrument klawiszowe, Piotr Żaczek – gitara basowa, Maciej „Envee” Goliński – programowanie, Kasia Dereń i Irena Kijewska – chóry.

Oto co o samej piosence mówi Ania Szarmach: „Najnowsze doniesienia ze świata bywają przerażające i bolesne. Ciężko mi zaakceptować fakt, że fanatyczne pragnienie władzy czy nienawiść swoje źródło mają w człowieku… Łagodzącą odskocznią zawsze pozostaje muzyka. Jeśli nawet świat przestanie istnieć to jedynym, co po nim pozostanie będzie muzyka. To dzięki niej człowiek łatwiej nabiera dystansu, łagodnieje oraz też przy muzyce może dobrze się bawić czy relaksować. Wyobrażam sobie, że istnieje na Ziemi takie jedno uzdrawiające miasto. Miasto Muzyki. Kiedy mijasz tabliczkę z napisem „City of Music“ zaczyna grać muzyka, a kiedy wyjeżdżasz z tego miasta muzyka przestaje grać. Całkiem prywatnie odnoszę wrażenie, że mieszkam w takim mieście. Zatem wraz z tą piosenką przesyłam ludziom życzenia pozytywnych wibracji, miłości nade wszystko oraz  otwartych umysłów na piękną sztukę, którą jest muzyka”.

Zobacz teledysk do „City of Music” (live session) feat. David „Fingers” Haynes
https://www.youtube.com/watch?v=YQLumSxF8Ug

Tytuł : Ania Szarmach – “City Of Music” (live session) feat. David „Fingers” Haynes
Realizacja nagrań, mix i mastering: Wojtek Olszak, Woobie Doobie Studio
Zdjęcia, montaż:  Paweł Grabowski WOW Pictures
Występują :
Ania Szarmach – wokal,

Grzegorz „Jabco” Jabłoński – instrumenty klawiszowe,

Piotr Żaczek – gitara basowa,

Maciej „Envee” Goliński – programowanie,

Kasia Dereń i Irena Kijewska – chóry

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.