Colony House – nowa płyta indie-rockowej grupy z singlem „You & I” już we wrześniu!
Foto:mat. prasowe

Colony House – nowa płyta indie-rockowej grupy z singlem „You & I” już we wrześniu!

Colony House – nowa płyta indie-rockowej grupy z singlem „You & I” już we wrześniu!

Press Shot 8-106910271 smallColony House to pochodząca z Tennessee indie pop-rockowa formacja założona przez braci Caleba (wokal) i Willa Chapmana (perkusja). Jej skład uzupełniają Scott Mills (gitara) oraz Parke Avery (bas, klawisze). Caleb i Will dorastali w domu, w którym od zawsze żyło się z muzyki (są synami Stevena Curtisa Chapmana, wokalisty, producenta, tekściarza). Jako swoje inspiracje muzyczne wskazują U2 i Cold War Kids. Uznanie przyniósł im singiel „Silhouettes” z debiutanckiej płyty „When I Was Younger” z 2014 r. Są wciąż bardzo młodzi, ale niezwykle dojrzałe teksty piosenek zdradzają, że życie poznali już dość dobrze. Śpiewają o rzeczach, które uznają za ważne i podkreślają, że nie zależy im na udziale w wyścigu po sławę za wszelką cenę.

Colony House_Only The Lonely album cover small16 września nakładem RCA Records ukazuje się nowy album studyjny – „Only The Lonely”. CD zawierające 13 utworów. Krążek promuje singiel „You & I” oraz „You Know It”.

Płytę już teraz można także przedpremierowo zamawiać płytę w serwisach cyfrowych TUTAJ.

Zespół wystąpił niedawno w Polsce w Katowicach w ramach koncertów organizowanych z okazji Światowych Dni Młodzieży.

***

Więcej informacji o Colony House:
Oficjalna strona | Facebook |Twitter | Instagram

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: