unnamedZespół Crystal Fighters zaprezentował drugi singiel, który zapowiada ich najnowsze wydawnictwo ‘Everything Is My Family”. Lyric video do utworu „Good Girls”  można obejrzeć pod tym adresem: https://youtu.be/73N2bXt58WU

 

Trzecie wydawnictwo zespołu trafi do serwisów streamingowych 21 października, a w formie fizycznej ukaże się 28 października. Jak mówi lider Sebastian „Bast” Pringle będzie to „najbardziej taneczny,  najbardziej psychodeliczny i tropikalny” krążek jaki do tej pory wydał zespół.

 

Crystal Fighters to międzynarodowy zespół, który czerpie z tradycji starożytnej, aby tworzyć muzykę przyszłości. Bast, po wydaniu w 2013 r. „Cave Rave”, mieszkał w Kraju Basków, na Wyspach Kanaryjskich oraz w Ameryce Centralnej. Uciekając od zgiełku nowoczesnej cywilizacji zyskał nową perspektywę. W tym samym czasie Graham udał się w góry poszukując inności. Wyjście poza strefę komfortu, poza granice tego, co znane, pozwoliło muzykom uporać się z dość bolesnymi doświadczeniami związanymi ze śmiercią perkusisty zespołu.

 

Crystal Fighters to jedna z najbardziej barwnych grup, których występy na żywo przyciągają tłumy. Ich brzmienie jest tak charakterystyczne, że nie da się go porównać z żadnym innym. Obecnie zespół tworzą: Sebastian Pringle (wokal, gitara), Gilbert Vierich (gitara, txalaparta, perkusja) oraz Graham Dickson (gitara, txalaparta).

 

2 listopada grupa wystąpi na scenie warszawskiego Palladium, a 3 listopada ich muzyka zabrzmi w krakowskim klubie Kwadrat.

PODZIEL SIĘ
Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak