CRYSTAL FIGHTERS NOWY SINGIEL

CRYSTAL FIGHTERS NOWY SINGIEL

unnamedZespół Crystal Fighters zaprezentował drugi singiel, który zapowiada ich najnowsze wydawnictwo ‘Everything Is My Family”. Lyric video do utworu „Good Girls”  można obejrzeć pod tym adresem: https://youtu.be/73N2bXt58WU

 

Trzecie wydawnictwo zespołu trafi do serwisów streamingowych 21 października, a w formie fizycznej ukaże się 28 października. Jak mówi lider Sebastian „Bast” Pringle będzie to „najbardziej taneczny,  najbardziej psychodeliczny i tropikalny” krążek jaki do tej pory wydał zespół.

 

Crystal Fighters to międzynarodowy zespół, który czerpie z tradycji starożytnej, aby tworzyć muzykę przyszłości. Bast, po wydaniu w 2013 r. „Cave Rave”, mieszkał w Kraju Basków, na Wyspach Kanaryjskich oraz w Ameryce Centralnej. Uciekając od zgiełku nowoczesnej cywilizacji zyskał nową perspektywę. W tym samym czasie Graham udał się w góry poszukując inności. Wyjście poza strefę komfortu, poza granice tego, co znane, pozwoliło muzykom uporać się z dość bolesnymi doświadczeniami związanymi ze śmiercią perkusisty zespołu.

 

Crystal Fighters to jedna z najbardziej barwnych grup, których występy na żywo przyciągają tłumy. Ich brzmienie jest tak charakterystyczne, że nie da się go porównać z żadnym innym. Obecnie zespół tworzą: Sebastian Pringle (wokal, gitara), Gilbert Vierich (gitara, txalaparta, perkusja) oraz Graham Dickson (gitara, txalaparta).

 

2 listopada grupa wystąpi na scenie warszawskiego Palladium, a 3 listopada ich muzyka zabrzmi w krakowskim klubie Kwadrat.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: