Ultimate magazine theme for WordPress.

„Czyste Szumienie”- tajemniczy i baśniowy pop w wykonaniu KALINY2 min read

0

Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA to artystka wszechstronna – muzyk, aktorka i scenarzystka. Szerszej publiczności znana z ekranu m.in. „Kryminalni”, „Barwy szczęścia”, „Ojciec Mateusz”, „Pręgi”. KALINA komponuje, pisze teksty i gra na fortepianie oraz harfie.  22 września tego roku ukazała się jej debiutancka płyta – „Czyste Szumienie”.

Realizacją albumu zajął się jeden z najlepszych producentów w Polsce – Max Skiba. „Czyste Szumienie” to zestaw 13 autorskich kompozycji KALINY, które zaskakują formą i niepowtarzalnym klimatem. Bez wątpienia jest to jeden z najodważniejszych debiutów muzycznych obecnego roku. Znajdziemy tutaj ciekawe i świeże aranżacje, jak również inteligentne, poetyckie teksty o życiu w mieście i magii miłości. Melancholijny i charyzmatyczny głos KALINY zabiera słuchaczy w muzyczną podróż, opowiadając romantyczne i wyśnione historie, które przywodzą na myśl miejskie baśnie. Single „Nawet jeśli” i „Pamiętam Cię” zdobyły już listę przebojów Polskiego Radia dla Ciebie (RdC). Duet KALINY i Maxa, stworzył świeżą i oryginalną propozycję muzyczną, która porywa lekkością i zaskakuje tajemniczym klimatem. „Czyste Szumienie” to intrygujący debiut, wnoszący na polski rynek muzyczny coś zupełnie oryginalnego i niespotykanego. 17-tego listopada odbył się pierwszy koncert KALINY w Muzycznym Studiu Radiowej Trójki im. Agnieszki Osieckiej, który jest zapowiedzią dalszych występów w całej Polsce.

 Kalina Hlimi-Pawlukiewicz ps. KALINA – absolwentka PWST we Wrocławiu, PWSFTViT w Łodzi i Wajda School w Warszawie. Jako aktorka debiutowała na deskach Łaźni Nowej w Krakowie. Od wielu lat z powodzeniem występuje  w produkcjach telewizyjnych, kinowych czy teatralnych. Pojawia się na scenach teatrów Studio i Dramatycznego w Warszawie. Jest autorką scenariusza teledysku Pati Sokół to utworu „Naked” oraz współzałożycielką teatralnej grupy improwizatorskiej „Maki Boskie”. KALINA ma również wykształcenie muzyczne, śpiewa, gra na harfie i fortepianie, a także komponuje. Jej debiutancki album miał swoją premierę 22 września 2017 roku. Powstał przy współpracy z Maksymilianem Skibą – jednym z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych.Pierwszym utworem zapowiadającym debiut KALINY był singiel „Nawet jeśli”, do którego teledysk można obejrzeć na kanale YouTube:

 


więcej informacji:
http://kalinasongs.pl/
http://kalinasongs.pl/posluchaj/
https://www.facebook.com/Kalina.Hlimi.Pawlukiewicz/

 Youtube z teledyskami:
https://www.youtube.com/watch?v=wBxTuCsT09E&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=eR377SldOxc
https://www.youtube.com/watch?v=DpSHR30VTZc
https://www.youtube.com/watch?v=Q0Uu4c6a1lM