DANIEL WOOLHOUSE PREZENTUJE NOWY TELEDYSK
Foto:mat. prasowe

DANIEL WOOLHOUSE PREZENTUJE NOWY TELEDYSK

DANIEL WOOLHOUSE PREZENTUJE NOWY TELEDYSK

Daniel Woolhouse, znany dotychczas jako Deptford Goth, prezentuje teledysk do utworu „Map Of The Moon”, który jest zapowiedzią nowego, niezatytułowanego jeszcze albumu muzyka. Krążek ukaże się jeszcze w 2016 roku nakładem wytwórni 37 Adventures. Klip można obejrzeć pod tym adresem

image002„Map Of The Moon” dostępny jest już cyfrowo w serwisach streamingowych oraz w limitowanej wersji 7” ręcznie stemplowanego winyla. Wytłoczono tylko 100 egzemplarzy, które są dostępne w przedsprzedaży na stronie Rough Trade (http://www.roughtrade.com/albums/105618)

Teledysk do „Map Of The Moon” wyreżyserował Jack Barraclough.

Nowy album Daniela Woolhouse’a jest bardziej wyrazisty i euforyczny niż poprzednie wydawnictwa muzyka („Songs” z 2014 roku oraz „Life After Defo” z 2012 roku). Oba zostały dobrze przyjęte przez krytykę oraz publiczność, przy jednoczesnym zachowaniu tak charakterystycznych cech muzyki Woolhouse’a jak intymność czy tęsknota.

„Kiedy rozpocząłem pracę nad albumem zdałem sobie sprawę, że mój sposób pisania zaczął się zmieniać – jakbym tworzył dla grupy albo sam był zespołem. Wyobraziłem sobie więc ludzi ze swoimi instrumentami oraz to, co mogliby wnieść do piosenek. Pozwoliło mi to uwolnić nową energię podczas tworzenia z dodatkowym poczuciem wolności. Nowy etap postanowiłem oddzielić własnym nazwiskiem od dotychczasowej twórczości Deptforda Gotha” – opowiada Daniel Woolhouse.

Więcej szczegółów na temat nowej płyty Daniela Woolhouse’a wkrótce.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: