26 Październik, 2016

  • Instagram
DANIEL WOOLHOUSE prezentuje nowy utwór!
Photo Credit To mat. prasowe

DANIEL WOOLHOUSE prezentuje nowy utwór!

DANIEL WOOLHOUSE prezentuje nowy utwór!

Daniel Woolhouse, znany wcześniej jako Deptford Goth, prezentuje tytułowy utwór z albumu „What’s That Sound?”. Lyric video do kompozycji można obejrzeć pod tym adresem:

Nowa płyta Daniela jest bardziej wyrazista i euforyczna niż poprzednie wydawnictwa muzyka („Songs” z 2014 roku oraz „Life After Defo” z 2012 roku). „What’s That Sound?”, wyprodukowany przez samego artystę w domowym studiu w Kent, jest świadectwem niezwykłej dojrzałości. Muzyk starannie równoważy instrumentarium – cyfrowe dźwięki przeplatają się z analogowymi.

Daniel Woolhouse_Whats That Sound_Album CoverTracklista:
1. Crazy Water
2. What’s That Sound?
3. Dreamt I Was A Ceramicist Too
4. Map Of The Moon
5. Graffiti
6. Skeleton
7. Oh These Landscapes
8. Tomorrow’s Egg
9. Hum
10. Soup For Brains
11. Forest Further

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

Post source : materiały prasowe

About The Author

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery z aparatem i słuchawkami na uszach.

Related posts

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.