DANIEL WOOLHOUSE prezentuje nowy utwór!
Foto:mat. prasowe

DANIEL WOOLHOUSE prezentuje nowy utwór!

DANIEL WOOLHOUSE prezentuje nowy utwór!

Daniel Woolhouse, znany wcześniej jako Deptford Goth, prezentuje tytułowy utwór z albumu „What’s That Sound?”. Lyric video do kompozycji można obejrzeć pod tym adresem:

Nowa płyta Daniela jest bardziej wyrazista i euforyczna niż poprzednie wydawnictwa muzyka („Songs” z 2014 roku oraz „Life After Defo” z 2012 roku). „What’s That Sound?”, wyprodukowany przez samego artystę w domowym studiu w Kent, jest świadectwem niezwykłej dojrzałości. Muzyk starannie równoważy instrumentarium – cyfrowe dźwięki przeplatają się z analogowymi.

Daniel Woolhouse_Whats That Sound_Album CoverTracklista:
1. Crazy Water
2. What’s That Sound?
3. Dreamt I Was A Ceramicist Too
4. Map Of The Moon
5. Graffiti
6. Skeleton
7. Oh These Landscapes
8. Tomorrow’s Egg
9. Hum
10. Soup For Brains
11. Forest Further

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: