27 Październik, 2016

  • Instagram
DARIA ZAWIAŁOW zagra przed the NEIGHBOURHOOD!
Photo Credit To mat.prasowe

DARIA ZAWIAŁOW zagra przed the NEIGHBOURHOOD!

ZAWIAŁOW wystąpi jako SUPPORT przed zespołem The Neighbourhood!

Daria Zawiałow jest pewną siebie młodą artystką z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się również w komponowanie swoich utworów. Jest pod tym względem konsekwentna i niezależna.

Obecnie pracuje nad swoim debiutanckim materiałem, który zostanie utrzymany w klimatach indie popu i rocka.

Jej debiutancki album ukaże się w 2016 roku i będzie zawierał autorskie kompozycje Darii.

 

Dokładnie wie, w jakim kierunku muzycznym chce zmierzać. Wśród swoich inspiracji wymienia takich artystów jak PJ Harvey, Radiohead, Warpaint czy Florence and The Machine. Mimo fascynacji twórczością zagranicznych artystów, Daria Zawiałow śpiewa głównie w języku polskim. W kwietniu 2015 roku nawiązała współpracę z wytwórnią Sony Music Poland.

 

Już 2 MARCA w KLUBIE B90 w Gdańsku Daria zagości podczas koncertu zespołu THE NEIGHBOURHOOD!Więcej informacji nt. biletów i samej imprezy  TUTAJ.
DARIA ZAWIAŁOW: Facebook | Instagram

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta (LIST GRATULACYJNY) Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Related posts