DARIA ZAWIAŁOW – ZWYCIĘŻCZYNI  TEGOROCZNYCH DEBIUTÓW POLSKICH!
Foto:mat. prasowe

DARIA ZAWIAŁOW – ZWYCIĘŻCZYNI TEGOROCZNYCH DEBIUTÓW POLSKICH!

daria_opole

Podczas 53. Opolskiego Konkursu Polskiej Piosenki artystka Daria Zawiałow bezbłędnie wykonała swój najnowszy singiel „Malinowy chruśniak”, zgarniając  po kolei: nagrodę Polskiego Radia, Opolską Karolinkę, a także nagrodę stowarzyszenia SAWP! O zwycięstwo na festiwalu rywalizowało jedenastu uczestników, wyłonionych spośród 156 zgłoszeń w kategorii DEBIUTY. Jednak to niesamowita charyzma i energia Darii doprowadziła do zgarnięcia trzech z pięciu nagród festiwalu. Daria zawładnęła publicznością i wprawiła wszystkich w osłupienie. (ZOBACZ WYSTĘP DARII W OPOLU!)

Tym, którzy jeszcze nie mieli okazji zobaczyć oficjalnego teledysku do „Malinowego chruśniaka” zachęcamy do obejrzenia -> ZOBACZ na VEVO/YOUTUBE

Malinowy Chruśniak” to pierwszy singiel zapowiadający album Darii Zawialow. Tytuł piosenki to nawiązanie do słynnego wiersza Bolesława Leśmiana, którego ceni zarówno artystka, jak i producent muzyczny płyty – Michał Kush. Równie mocne wrażenie pozostawia śmiały tekst – próba autorskiego erotyku, wyznanie pragnienia i namiętny list skierowany do ukochanego. Z poetyckimi wersami świetnie koresponduje warstwa muzyczna – rozedrgana, intensywna, pełna podskórnego niepokoju. Zawiałow imponuje też skokami dynamiki w interpretacji wokalnej – od tajemniczego falsetu po ognisty krzyk w refrenie. Całość jest intrygującą zapowiedzią nadejścia nowego kobiecego głosu w polskiej muzyce alternatywnej.

Grupa Psychokinoodpowiedzialna za stworzenie obrazu do „Malinowego chruśniaka” postanowiła podsycić ów erotyzm historią, któranadaje mu szerszego kontekstu, dzięki czemu jeszcze silniej oddziałuje na widza.Jest to inspirowana „Świtezianką” opowieść o zazdrości, wystawianiu uczuć na próbę, walce z namiętnością i zemście. Pomimo swej prostoty historia jest nieprzewidywalna i za sprawą ciągłych zwrotów akcji, napięcie trwa do ostatniej chwili!

Zachęcamy również do głosowania na Darię w liście przebojów Radiowej Trójki –>http://lp3.polskieradio.pl/glosowanie/listaDoGlosowania.aspx

SERDECZNIE GRATULUJEMY DARII I CZEKAMY NA KOLEJNE SUKCESY!

***

Więcej informacji o artystce: FACEBOOK | INSTAGRAM

SONY MUSIC POLAND: FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | YOUTUBE | WWW

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: