Debiut muzyczny popularnej prezenterki Disneya

Debiut muzyczny popularnej prezenterki Disneya

Sylwia Lipka, prezenterka uwielbianego przez młodych widzów programu „I love Violetta i popularna youtuberka, stawia pierwsze kroki w branży muzycznej. 7 lipca, z okazji premiery debiutanckiego krążka „Szklany sen (My Music), odbędzie się spotkanie z piosenkarką we wrocławskim salonie Empik Renoma.

 

Sylwia Lipka wzięła udział w konkursie Young Sing Stars, dzięki któremu została artystką My Music i dołączyła do Young Stars – najpopularniejszego projektu promującego muzykę dla nastolatków w Polsce. Jej debiutancki krążek, zatytułowany „Szklany Sen, będzie miał swoja premierę już 1 lipca. Znajdzie się na nim dziesięć premierowych utworów, które stanowią emocjonalny zapis młodzieńczych doświadczeń autorki. Jak podkreśla piosenkarka – tytułowy „Szklany sen” nawiązuje do ekranów naszych telefonów i komputerów, dzięki którym przenosimy się do zupełnie innego, wirtualnego świata.
Sylwia Lipka jest jedną z głównych prezenterek stacji Disney Channel Polska, gdzie miała okazję prowadzić własny program „I Love Violetta”. Reprezentowała także stację w Wielkiej Brytanii oraz Stanach Zjednoczonych, prowadząc relację z czerwonego dywanu podczas „Radio Disney Music Awards”. Od prawie dwóch lat publikuje również vlogi, które cieszą się sporą popularnością. Jej kanał subskrybuje ponad 115 tysięcy osób, a łączna liczba wyświetleń przekracza 8,5 miliona.

 

Wydarzenie będzie szansą na bezpośrednie spotkanie z Sylwią Lipką, która na co dzień gości na ekranach naszych laptopów i tabletów. Piosenkarka opowie młodym fanom o pierwszych krokach w muzycznej branży, podzieli się informacjami o koncertowych planach i przybliży kulisy vlogerskiej pasji.

 

7 lipca, godz. 18:00

Empik Renoma,

Wrocław, ul. Świdnicka 40

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: