Decadent Fun Club i Mery Spolsky dołączają do Krzysztofa Zalewskiego

Trasa koncertowa promująca ostatnią płytę Krzysztofa Zalewskiego „Złoto” dobiega powoli końca. Część koncertów została już wyprzedana, pozostałe sprzedają ostatnie bilety.

Dodatkowo atmosferę tej znakomitej trasy koncertowej podgrzewają supporty. W Gdańsku, Warszawie, Szczecinie i Poznaniu zagra zespół Decadent Fun Club, a w Lublinie 1 grudnia zaśpiewa Mery Spolsky.

Decadent Fun Club to tegoroczny laureat konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych, w którym jurorem był Krzysztof Zalewski. W ostatnich dniach zespół miał premierę najnowszego singla „Stardust”. O sobie mówią: „Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia”. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym.

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu,  a także na United Islands of Prague,  Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival i jako support Imany podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY  pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września  nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album Mery zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.

TRASA KONCERTOWA

23.11. SZTUM – Szok SOLD OUT
24.11. GDAŃSK – B1990 / support: Decadent Fun Club OSTATNIE BILETY
25.11. DAMASŁAWEK – GOK
30.11. WARSZAWA – PALLADIUM / support: Decadent Fun Club SOLD OUT
1.12. LUBLIN – PRZESTRZEŃ  / support: Mery Spolsky OSTATNIE BILETY
9.12. SZCZECIN – SŁOWIANIN / support: Decadent Fun Club
10.12. POZNAŃ – ZAMEK / support: Decadent Fun Club SOLD OUT
11.12. POZNAŃ – BLUE NOTE

Więcej na: www.facebook.com/pg/Zalef.Krzysztof/events

Album Krzysztof Zalewski „Złoto” dostępny na CD, winylu, w formacie MP oraz w streamingach: Kayax.lnk.to/Zalewski_Zloto

Krzysztof Zalewski
Facebook: www.facebook.com/Zalef.Krzysztof
Instagram: www.instagram.com/krzysztof_zalewski

Decadent Fun Club
Facebook: www.facebook.com/DecadentFunClub

Mery Spolsky
Facebook: www.facebook.com/meryspolsky
Instagram: www.instagram.com/meryspolsky

X