Ultimate magazine theme for WordPress.

Decadent Fun Club i Mery Spolsky dołączają do Krzysztofa Zalewskiego2 min read

0

Trasa koncertowa promująca ostatnią płytę Krzysztofa Zalewskiego „Złoto” dobiega powoli końca. Część koncertów została już wyprzedana, pozostałe sprzedają ostatnie bilety.

Dodatkowo atmosferę tej znakomitej trasy koncertowej podgrzewają supporty. W Gdańsku, Warszawie, Szczecinie i Poznaniu zagra zespół Decadent Fun Club, a w Lublinie 1 grudnia zaśpiewa Mery Spolsky.

Decadent Fun Club to tegoroczny laureat konkursu Jarocińskie Rytmy Młodych, w którym jurorem był Krzysztof Zalewski. W ostatnich dniach zespół miał premierę najnowszego singla „Stardust”. O sobie mówią: „Współczesny świat to śmietnik. Żyjemy w rzeczywistości pełnej przyspieszenia i wypaczenia”. Być może nieprzypadkowo właśnie w tym momencie doszło do spotkania, w wyniku którego powstał Decadent Fun Club. Ich muzyka to zimny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych tradycji w jednym.

Mery Spolsky to muzyczny solo-performance i samozwańczy pop spolsky. Sama pisze teksty, komponuje muzykę, produkuje i aranżuje piosenki, projektuje ubrania, gra na gitarze. Czasem zdarzają się klawisze, ale tylko dlatego, że są czarno-białe. Do tej pory Mery można było zobaczyć podczas zeszłorocznego FMT w Szczecinie, Targów Muzycznych CJG w Warszawie, na tegorocznym Spring Break’u w Poznaniu,  a także na United Islands of Prague,  Open’erze (Alter Stage), Chonabibe Festival i jako support Imany podczas jej koncertów w Warszawie i Poznaniu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pierwszy singiel oraz videoklip MERY SPOLSKY  pt. „Miło Było Pana Poznać” pojawił się na początku czerwca. Trzy miesiące później premierę miał drugi singiel i videoklip pt. „Alarm”, natomiast 15 września  nakładem Kayaxu ukazał się debiutancki album Mery zatytułowany „Miło Było Pana Poznać”.

TRASA KONCERTOWA

23.11. SZTUM – Szok SOLD OUT
24.11. GDAŃSK – B1990 / support: Decadent Fun Club OSTATNIE BILETY
25.11. DAMASŁAWEK – GOK
30.11. WARSZAWA – PALLADIUM / support: Decadent Fun Club SOLD OUT
1.12. LUBLIN – PRZESTRZEŃ  / support: Mery Spolsky OSTATNIE BILETY
9.12. SZCZECIN – SŁOWIANIN / support: Decadent Fun Club
10.12. POZNAŃ – ZAMEK / support: Decadent Fun Club SOLD OUT
11.12. POZNAŃ – BLUE NOTE

Więcej na: www.facebook.com/pg/Zalef.Krzysztof/events

Album Krzysztof Zalewski „Złoto” dostępny na CD, winylu, w formacie MP oraz w streamingach: Kayax.lnk.to/Zalewski_Zloto

Krzysztof Zalewski
Facebook: www.facebook.com/Zalef.Krzysztof
Instagram: www.instagram.com/krzysztof_zalewski

Decadent Fun Club
Facebook: www.facebook.com/DecadentFunClub

Mery Spolsky
Facebook: www.facebook.com/meryspolsky
Instagram: www.instagram.com/meryspolsky