Wielkimi krokami zbliżają się XV jubileuszowe Dni Gminy Długołęka. Organizatorzy zapewniają, że będzie to wielkie święto naszej gminy! Będzie wspaniała zabawa, świetni ludzie, moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz niezapomniane wrażenia. Podczas tegorocznych obchodów Dni Gminy Długołęka wystąpią finaliści castingów  III edycji Gminnych Talentów .

Tegoroczne Dni Gminy Długołęka rozpoczną się o godz. 14.45 i potrwają do godz. 2 w nocy O godzinie 17 na scenie wystąpi zespół Sound’n’Gracea gwiazdą tegorocznych obchodów Dni Gminy Długołęka będzie Beata Kozidrak i Bajm .

Patronat medialny  nad tegorocznymi  Dniami Gminy Długołęka objął portal wybieramkulture.pl

 

PODZIEL SIĘ
Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.