XV Jubileuszowe Dni Długołęki – Patronat

XV Jubileuszowe Dni Długołęki – Patronat

Wielkimi krokami zbliżają się XV jubileuszowe Dni Gminy Długołęka. Organizatorzy zapewniają, że będzie to wielkie święto naszej gminy! Będzie wspaniała zabawa, świetni ludzie, moc atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz niezapomniane wrażenia. Podczas tegorocznych obchodów Dni Gminy Długołęka wystąpią finaliści castingów  III edycji Gminnych Talentów .

Tegoroczne Dni Gminy Długołęka rozpoczną się o godz. 14.45 i potrwają do godz. 2 w nocy O godzinie 17 na scenie wystąpi zespół Sound’n’Gracea gwiazdą tegorocznych obchodów Dni Gminy Długołęka będzie Beata Kozidrak i Bajm .

Patronat medialny  nad tegorocznymi  Dniami Gminy Długołęka objął portal wybieramkulture.pl

[su_button url=”https://www.facebook.com/events/169429510110574/” style=”glass” background=”#fcff63″ color=”#090909″ size=”10″ center=”yes” radius=”0″ icon_color=”#0c0b0b” text_shadow=”0px -1px 0px #000000″ desc=”Dołącz do wydarzenia „][/su_button]

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: