Dni Jaworzna 2016
Foto:allevents.in/jaworzno

Dni Jaworzna 2016

W dniach 11 i 12 czerwca tradycyjnie będziemy obchodzić święto miasta, czyli Dni Jaworzna 2016. Sobota to okazja do posłuchania dobrych i cenionych wykonawców rockowych, W niedzielę proponujemy zabawę dla całych rodzin w stylu biesiadno-piknikowym.

dni jaworzna allevents.in_jaworzno
allevents.in/jaworzno

W ramach Dni Jaworzna wystąpi siedmiu wykonawców znanych zarówno młodszej jak i nieco starszej widowni. W sobotę zabawę rozpocznie Artur Gadowski i IRA, później wystąpią formacja Koniec Świata oraz Urszula. Zwieńczeniem dnia będzie występ Goorala. W niedzielę na scenie pojawią się: Effect, Avanti i Andre. Nie zabraknie konkursów i zabaw – tak dla dzieci, jak i dorosłych. Ideą jest, aby jaworznianie byli nie tylko odbiorcami, ale także aktywnie włączyli się do zabawy.

W tym roku atrakcje związane z Dniami Jaworzna wracają w całości na Stadion Azotania przy ul. Moniuszki 95.

Progam Dni Jaworzna:

Sobota 11 czerwca:
17.00 IRA
18.30 Koniec Świata
20.00 Siostry Goławskie
20.30 Urszula
22.00 Gooral

Niedziela 12 czerwca:
17.00 Effect
18.00 Transmisja EURO 2016 Polska-Irlandia
19.30 Avanti
21.00 Andre

Wstęp na wszystkie koncerty jest bezpłatny!

Wydarzenie na facebooku
Wydarzenie na facebooku dzień 1
Wydarzenie na facebooku dzień 2

źródło: www.jaworzno.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: