Dni Jedliny Zdroju 2016 już w ten weekend!
Foto:www.ckjedlina.pl

Dni Jedliny Zdroju 2016 już w ten weekend!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA DNI JEDLINY-ZDROJU

Na koniec lata i wakacji po raz drugi proponujemy wydarzenie, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Dni Jedliny-Zdroju to impreza pokazująca różne klimaty naszego miasta a jej celem jest integracja mieszkańców, gości i kuracjuszy.

W sobotę 27 sierpnia przygotowaliśmy ofertę dla zwolenników rockowo-popowego brzmienia. Na scenie o godz. 18:30 zaprezentuje się zespół „Quintess” oraz o godz. 20:00 gwiazda wieczoru zespół „SAMI”.

W niedzielę 28 sierpnia zapraszamy o godz. 11:30 na Mszę Św. w intencji Miasta i jego Mieszkańców a o godz. 12:30 zapraszamy na Plac przed Urzędem Miasta na szczególne wydarzenie: Wspólne zdjęcie Jedlinian. W Parku Północnym przy ul. Warszawskiej, o godz. 15:00 rozpocznie się prawdziwa gratka szczególnie dla najmłodszych. Pokazy baniek mydlanych, animacje dla dzieci, występy pary klownów z pewnością zadowolą gust małych odbiorców, w tym samym czasie zaplanowano wręczenie Certyfikatów nowonarodzonym mieszkańcom. Teatr Lalek Pinokio zaprezentuje przedstawienie dla dzieci o godz. 15:30 pt. „Kłamstwa Kozy” a następnie wystąpi zespół wokalno-muzyczny „Retro”. W godz. 18:00 – 21:00 zapraszamy na piosenkę francuską i zabawę przy muzyce DJ.

Źródło: www.ckjedlina.pl

Ulotka_DL_Dni_Jedliny_2016_str1 Ulotka_DL_Dni_Jedliny_2016_str2

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: