24 Październik, 2016

  • Instagram
Dni Wałbrzycha : RED LIPS i Bajm! UWAGA NOWE MIEJSCE! Stara Kopalnia!

Dni Wałbrzycha : RED LIPS i Bajm! UWAGA NOWE MIEJSCE! Stara Kopalnia!

Plakat Dni Wałbrzycha

Dni Wałbrzycha Red Lips i Bajm .

 

Dni Wałbrzycha to znakomita propozycja Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury na udane zakończenie wakacji. To czas wielkich wrażeń, zabawy, ale i adrenaliny – zapowiadają organizatorzy.

Największa impreza w Aglomeracji Wałbrzyskiej startuje w sobotę, 5 września, o godz.15.00, w nowym miejscu – Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia.

W tym dniu organizatorzy zapraszają na koncert Red Lips (około godz. 21.00). W niedzielę, 6 września na wałbrzyskiej scenie będziemy gościć Bajm (około godz. 21.00). Ponadto zagrają dla nas m.in.: SILENTlive, Hello My Sunshine, Zespół Pieśni i Tańca „Wałbrzych”, Adrena Line, Shata QS oraz laureaci Wałbrzych ma Talent.

Ekstra lunapark, ścianka wspinaczkowa, konkursy, animacje, roztańczona Zumba, smaczne jadło, zjawiskowe widowisko na niebie to tylko część atrakcji przewidzianych na pierwszy weekend września.

Odwiedźcie koniecznie stoisko WOK, by zapoznać się z ofertą ośrodka na nowy sezon. Zostawcie auto w domu. Przyjedźcie autobusem.

 

 

Czytaj więcej:  Koncert Sylwii Grzeszczak odwołany. Gwiazdę zastąpi zespół Red Lips

 

 

 

Gdzie?

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

About The Author

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta (LIST GRATULACYJNY) Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Related posts

2 Comments

  1. Pingback: Koncert Sylwii Grzeszczak odwołany. Gwiazdę zastąpi zespół Red Lips - Vahan Niezależny Portal o Kulturze i Społeczeństwie

  2. Pingback: Dni Wałbrzycha 2015 - Dodatkowe autobusy! - Vahan Niezależny Portal o Kulturze i Społeczeństwie

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.