Dodatkowe autobusy podczas Dni Wałbrzycha
Foto:wok.walbrzych.pl

Dodatkowe autobusy podczas Dni Wałbrzycha

Dodatkowa komunikacja miejska

Zarząd Dróg, Komunikacji i Utrzymania Miasta w Wałbrzychu informuje, że 3 i 4 września, oprócz regularnej rozkładowej komunikacji miejskiej, po zakończeniu Dni Wałbrzycha uruchomionych zostanie sześć dodatkowych autobusów.

Rozkład jazdy:

3 września 2016 r. (sobota)
Odwozy – 6 pojazdów (przegubowych)
Godzina podstawienia 23:35, odjazdy po zakończeniu imprezy (zapełnieniu wozów) około godziny 23:45-23:50.

4 września 2016 r. (niedziela)
Odwozy – 6 pojazdów (przegubowych)
Godzina podstawienia 22:45, odjazdy po zakończeniu imprezy (zapełnieniu wozów) około godziny 22:55-23:00.

Pojazd nr 1, (oznakowanie: Szczawienko – Podzamcze/przez Szczawno-Zdrój)
Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Białego Kamienia, ulicami: Wysockiego, Andersa, Solicka, Kolejowa, Skłodowskiej, Plac Wolności, Sienkiewicza, Gałczyńskiego, Łączyńskiego, Wieniawskiego, Podwale (na około), De Gaulle’a, Wrocławska – do pętli na Szczawienku.

Pojazd nr 2, (oznakowanie Podzamcze przez Piaskową Górę)
Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Chrobrego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wrocławska, Główna, Długa, Wieniawskiego, Podwale (na około) do przystanku Wieniawskiego – Senatorska.

Pojazd nr 3, (oznakowanie Podzamcze przez ul. Długą)
Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Chrobrego, Kolejowa, Armii Krajowej, Wrocławska, Długa, Wieniawskiego, Podwale (na około) do przystanku Wieniawskiego – Senatorska.

Pojazd nr 4, (oznakowanie Rusinowa przez Nowe Miasto)
Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Piłsudskiego, 11 Listopada, Bystrzycka (pętla Rusinowa) – Bystrzycka – Świdnicka do przystanku Niepodległości (Sikorskiego).

Pojazd nr 5, (oznakowanie Glinik Stary przez Podgórze)
Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Al. Wyzwolenia, Mickiewicza, Niepodległości, Wałbrzyska do pętli na Gliniku Starym.

Pojazd nr 6, (oznakowanie Sobięcin)
Odjazd z przystanku Wysockiego – Stara Kopalnia w kierunku Śródmieścia, ulicami: Wysockiego, Konopnicka, Nowy Świat, Pługa, Limanowskiego, 1 Maja, Kosteckiego, Barbusse’a, Kresowa,
1 Maja do przystanku 1 Maja – Krasickiego.

Na trasach przejazdu obowiązują wszystkie przystanki.

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: