Dolnośląski Festiwal Ognia
Foto:mat. prasowe

Dolnośląski Festiwal Ognia

 

FESTIWALOGNIADolnośląski Festiwal Ognia to nowa propozycja Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury, organizowana dzięki dofinansowaniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Dwudniowe wydarzenie odbędzie się z okazji rozpoczęcia wakacji. Zostanie połączone z „Lata Start! Rozpoczęcie wakacji 2016 w Starej Kopalni”.

Do Wałbrzycha będą zaproszeni kuglarze z Dolnego Śląska. Wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez teatr AVATAR, by później stanąć do rywalizacji. Publiczność nie tylko będzie mogła się przyglądać, organizatorzy zaproszą ją do wspólnej zabawy. Nauczymy kręcić flagami, poi, kijami. Być może wielu z Was dołączy do tancerzy grupy ognia Impuls w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Dolnośląski Festiwal Ognia już 24-25 czerwca.

Harmonogram Dolnośląskiego Festiwalu Ognia :

24.06.2016 (Piątek)

– Lata Start ! Rozpoczęcie wakacji 2016 w Starej Kopalni – koncert zespołu Łąki Łan – 20.00 – 22.00
– oficjalne otwarcie Dolnośląskiego Festiwalu Ognia – 22.00
– Open Stage Fireshow – prezentacja grup ogniowych – 22.00

25.06.2016 (Sobota)

– warsztaty kuglarskie z teatrem AVATAR – 15.00 – 18.00 – widowisko – konkurs fireshow – 20.00 – 22.00

Uwaga ! Harmonogram imprezy może ulec zmianie !

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: