Dominika Barabas „Rustykalny Cyrk” koncert w ramach Borowickich spotkań z poezją śpiewaną
Foto:www.facebook.com/barabasofficial

Dominika Barabas „Rustykalny Cyrk” koncert w ramach Borowickich spotkań z poezją śpiewaną

plakat

15 lipca już po raz kolejny na karkonoskiej polanie zabrzmi „Sielanka o domu”, a po niej na kilka godzin scenę zajmą gwiazdy pierwszego dnia festiwalu tj. Wolna Grupa Bukowina, Mikromusic, Artur Andrus. Drugi dzień spotkań z poezją śpiewaną (16 lipca) zacznie się około godziny 18.30. Na scenie pojawią się: Janek Samołyk, Dominika Barabas, Fonetyka i Skubas.

Wstęp na koncerty jest wolny.

Borowickie spotkania poetyckie to jedna z najważniejszych imprez poetyckich w kraju. Od lat gromadzi ludzi sercem z nią związanych. W Borowicach gościły największe gwiazdy polskiej (i nie tylko) piosenki autorskiej i poetyckiej, m.in. Renata Przemyk, Edyta Geppert, Elżbieta Adamiak, Katarzyna Groniec, Grzegorz Turnau, Stanisław Soyka, Wolna Grupa Bukowina, Stare Dobre Małżeństwo, Raz Dwa Trzy, Andrzej Sikorowski, Piotr Bukartyk, Alosza Awdiejew, Jarosław Nohavica i wielu innych.

Serdecznie Państwa zapraszamy do Borowic, gdzie w przepięknej, górskiej scenerii będziemy mogli się przenieść na chwilę do krainy łagodności.

Dominika Barabas to autorka, kompozytorka, multiinstrumentalistka, piosenkarka. „Rustykalny cyrk” to jej trzeci pełnowymiarowy album.

rustykalny-cyrk-okladka (1)

„Rustykalny cyrk” to nietuzinkowa, bardzo różnorodna płyta z przymrużeniem oka, której utwory rozgrzebują kijem mrowisko emocji. Akustycznie, elektronicznie, przekornie, ale mądrze w przekazie. Album pędzi na kolorowych kołach różnorodnych opowiadań autorki, każda piosenka przedstawia inną historię. Poszukiwanie, szaleństwo aranżacyjne, niezliczona ilość ciekawych instrumentów, przenikający przekaz tekstu i fuzja brzmień – to wszystko wciąga słuchacza w wyjątkowy muzyczny świat. Utwory z tego krążka będzie można już wkrótce usłyszeć w Trójce.

Więcej informacji:
Oficjalna Strona Gitarą i … piórem
Gitarą i … piórem Facebook
Wydarzenie facebook
Dominika Barabas Oficjalna strona
Dominika Barabas Facebook
Agencja Adapter Facebook

Źródło: www.gitaraipiorem.pl, wydarzenie facebook

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: