Ultimate magazine theme for WordPress.

Doskonała propozycja dla fanów Reginy Brett!

0
Czy piękna i uśmiechnięta blondynka ze Stanów Zjednoczonych może być głosem młodego  pokolenia, które zmaga się problemem braku samoakceptacji, uzależnienia oraz porażek w miłości?

Książka Wszechświat cię wspiera zyskuje rzesze fanów w Polsce, nie tylko wśród przedstawicieli młodego pokolenia, ale i wśród tych, którzy na co dzień zmagają się z przeróżnymi problemami. Opisując swoją historię Gabrielle Bernstein pokazuje, że życie może zmienić się w każdej chwili. Nic nie jest przesądzone, a zmartwienia i problemy znikną, jeśli się o to odpowiednio zadba. Ten świeży i uskrzydlający przewodnik pomaga przekuć lęk i negatywne emocje w radość i miłość. Zawarte w nim piękne, pouczające lekcje wniosą wiele barw do codzienności każdego z czytelników i na zawsze zmienią ich postrzeganie.

Wszechświat cię wspiera to także perełka coachingowa, która dodaje pewności siebie przenoszącej góry. Uczy, jak żyć bez blokad i oddychać pełną piersią. To także kwintesencja filozofii miłości, która pokazuje, jak kochać i być kochanym. W tej książce jest baza do tego, by nie tylko uporać się ze swoimi problemami, ale i zaakceptować siebie, osiągnąć sukces zawodowy, spełnić się w miłości, rodzicielstwie oraz zdobyć rzesze oddanych przyjaciół.

Data premiery: 12 stycznia 2018

 

Możesz obudzić w sobie nieskończoną kreatywność – wystarczy iskra

Czytanie Magicznej iskry jest niczym wysłuchanie rad najlepszej przyjaciółki. Kajsa dobrze wie, czym jest uczucie bezradności i beznadziei wobec ogromnych oczekiwań otoczenia. Starając się przełamać swoje słabości i zwątpienia, odkryła sekret wiary w siebie – należy otworzyć się na inspiracje i wkroczyć na ścieżkę kreatywnego życia. Jak to zrobić?

W swojej książce autorka opowiada krótkie, z życia wzięte historie opisujące codzienne problemy i tłumaczy w jaki sposób przekuć je w siłę. Magiczna iskra jest ogromną dawką motywacji i pozytywnych przesłań dla tych, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie. To niezwykle inspirujący, pięknie ilustrowany poradnik o otwartości na świat, który pomaga rozbudzić w sobie chęć przemiany – książka, która zmienia życie.

Data premiery: 2 lutego 2018