DOTKNIJ TEATRU! DOTKNIJ SZANIAWSKIEGO!

DOTKNIJ TEATRU! DOTKNIJ SZANIAWSKIEGO!

Zapolska superstar - fot. Natalia Kabanow (7)
fot. Natalia Kabanow (mat. prasowe)

2 kwietnia br., o godz. 13.00. zapraszamy do Teatru Dramatycznego im. J. Szaniawskiego w Wałbrzychu. W ramach ogólnopolskiej akcji Dotknij Teatru pokażemy Państwu teatr „od kulis”! Zaczniemy od zwiedzania teatru, zapraszając na wycieczkę, podczas której przedstawimy nasze pracownie, zaplecze produkcyjne spektakli i ludzi którzy nad przygotowaniem przedstawień pracują. Uczestnicy dowiedzą się m.in. kim jest inspicjent, za co odpowiada maszynista i garderobiana.

Chcemy też Państwu pokazać na żywo, jak tworzy się przedstawienie! Dlatego kluczowym punktem programu będzie udział we fragmencie próby wznowieniowej do spektaklu „Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)”, która opatrzona zostanie komentarzem reżyserki – Anety Groszyńskiej.

Dla uczestników akcji Dotknij Teatru przygotowaliśmy bilety w specjalnej cenie na spektakle, które grać będziemy w weekend: „Męczennicy” (reż. A. Augustynowicz) – 2 kwietnia br. lub „Zapolska Superstar (czyli jak przegrywać, żeby wygrać)” – 3 kwietnia br.

Zapolska-superstar_fot- Natalia Kabanow(137)
fot. Natalia Kabanow (mat. prasowe)

Projekt Dotknij Teatru już po raz siódmy towarzyszy obchodom Międzynarodowego Dnia Teatru. Organizatorami są Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka w Łodzi.Celem akcji jest stworzenie twórczego spotkania artystów teatru i widzów poprzez różnorodne działania.

2 kwietnia 2016 / godz. 13.00 – 15.00 /
Teatr Dramatyczny im. J. Szaniawskiego
w Wałbrzychu /
Udział bezpłatny / Liczba miejsc ograniczona /

Zgłoszenia: Biuro Współpracy z Publicznością: tel. 74 64 88301 (03)

Źródło: materiały prasowe

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: