Ultimate magazine theme for WordPress.

„Drewno” – nowy singiel Pauliny Przybysz1 min read

Zapraszamy do zapoznania się z nowym singlem Pauliny Przybysz„Drewno” to już trzecia piosenka wybrana do promocji albumu „Chodź tu”, który premierę miał 6 października 2017 roku.

Paulina Przybysz o swoim nowym singlu:

„Drewno to numer o bliskości. Wołaniem o nią w relacji, którą pożerają miliony słów i opowieści, intelektualnych zwrotów akcji, które są piękne ale nikt nie umie tu przełamać sytuacji i złapać pierwszy za rękę. Tutułowe śmiałe „Chodź Tu” w obrazku to lekko zaczajony podstęp, korzystanie z okazji, awaryjnej sytuacji do sprowokowania ostatecznej eksplozji.”

Singiel dostępny: MP3 oraz serwisy streamingowe
https://Kayax.lnk.to/PaulinaPrzybyszDrewno

Klip powstał dzięki: Redbull.com.pl  oraz  Toyota Radość.
Autorką obrazu do piosenki jest Marta Kacprzak, która akcję teledysku sfilmowała na plaży w rodzinnym Sztutowie.

“Chodź Tu” to dość bezpośredni album. Odważne produkcje Pauliny i charakternych producentów, których zaprosiła do współpracy łączą się ze szczerymi wyznaniami. Gatunkowo Artystka wraca trochę do muzyki, od której zaczynała swoją karierę, łączy hip-hopowe bity z soulowym wokalem, ale to wszystko ma bardzo współczesne brzmienie. Ciężka elektronika, trapowe werble przeplatają się z organicznymi samplami, brzmieniem pianina, wiolonczeli czy dźwięków natury. Za produkcje odpowiadają głównie chłopaki z Night Marks Electric TrioMarek PędziwiatrSpisek JednegoAdam Kabaciński oraz ZamilskaTeielteAndres KoperSander MulderJacek Antosik i sama Paulina. Muzyka ta w połączeniu ze specyficzną poetyką tworzy ciekawą opowieść o relacjach, miłości, polityce, wolności, erotyce czy rynku muzycznym…

Paulina Przybysz:
Facebook: www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial
Instagram: www.instagram.com/paulinathenew