Dżem w Sierakowie 13.08.2016

Dżem w Sierakowie 13.08.2016

W sobotę, 13 sierpnia, na plaży jeziora Jaroszewskiego w Sierakowie przy ul. Poznańskiej 28, odbędzie się koncert legendarnej grupy Dżem.

19457742-d747-4a5a-8c77-e57debd2d31bDżem od wielu lat przyciąga na swoje koncerty pokolenia Polaków. Nic jednak w tym dziwnego, bo zespół ma w swoim dorobku ogromną liczbę hitów, które zna praktycznie każdy. Ciężko znaleźć osobę, która nie słyszałaby takich utworów jak”Wehikuł czasu”, „Whisky” czy „Czerwony jak cegła”, niegdyś wykonywane przez nieżyjącego już Ryszarda Riedla, a obecnie przez Macieja Balcara.

W Sierakowie legenda polskiej sceny bluesowej gra praktycznie co roku (Restauracja 100 Jezior) i każdy koncert przyciąga tłumy, a atmosfera zawsze jest wyjątkowa. Nie inaczej powinno być też tym razem.

Koncert zespołu Dżem w składzie:
Maciej Balcar – wokal, Adam Otręba – gitara, Jerzy Styczyński – gitara, Beno Otręba – bas, Janusz Borzucki – klawisze, Zbigniew Szczerbiński – perkusja.

Support:
Free Life
Sama River Blues

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: