Dzień Kobiet „Pod Atlantami” – „Marylin w Krainie Czarów”
Foto:www.facebook.com/events/913241292121904

Dzień Kobiet „Pod Atlantami” – „Marylin w Krainie Czarów”

Z okazji Dnia Kobiet Biblioteka pod Atlantami zaprasza na spektakl „Marilyn w Krainie Czarów”, przygotowany przez Grupę Teatralną „Jestem, Hej”, która działa w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury.

Główna bohaterka nie radzi sobie z problemami współczesności, dlatego pewnego dnia przenosi się do zaczarowanej krainy, do której trafiają ludzie borykający się z życiowymi problemami. Nauczy się tam żyć od nowa, pozna nowych przyjaciół, a przede wszystkim zakocha się. Jednak będzie musiała wrócić do normalnego życia, aby załatwić swoje sprawy.

Wydarzenie facebook.

Fanpage grupy teatralnej „Jestem Hej” na facebooku.

Spektakl dla widzów od lat 15. Wstęp wolny!
8 marca, o godz. 18:00 w Galerii Pod Atlantami (Rynek 9)

ZAPRASZAMY!

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: