Dzisiaj startuje ENEA Spring Break. Poznaj artystów Sony Music, którzy zagrają na Showcase’ie!

Dzisiaj startuje ENEA Spring Break. Poznaj artystów Sony Music, którzy zagrają na Showcase’ie!

Reni Jusis, Dawid Podsiadło, Malky, Lilly Hates Roses, Daria Zawiałow

 

 

To właśnie dzisiaj startuje jedno z najważniejszych wydarzeń na polskim rynku muzycznym – ENEA Spring Break w Poznaniu! Podczas 3 dni Showcase Festival & Conference zaprezentuje się cała gama młodych, obiecujących zespołów i wokalistów, jak również dobrze znani artyści polskiej sceny muzycznej. Trwająca od 21 do 23 kwietnia 2016 impreza ma służyć prezentacji nowego materiału wpływowym osobom ze środowiska muzycznego. Dowiedz się, jacy artyści ze stajni Sony Music wezmą udział w przeglądzie!

 

MALKY Press7_c_MaxParovsky-86851996_mini

MALKY, 21 kwietnia (czwartek), 19:00

Występ MALKY na Spring Break będzie ich pierwszą prezentacją przed polską publicznością. Malky, czyli Daniel Stoyanov (wokal) oraz Michael Vajna (klawisze, produkcja) cieszą się sporą popularnością za Odrą. Wydana pod koniec ubr. EPka, na której znalazły się utwory „Diamonds” i „History of  Broken Hearts” przyniosły im międzynarodowe uznanie. Ich melodyjna i momentami melancholijna muzyka nawiązuje do brzmień z lat 60., połączonego ze współczesnymi elementami elektroniki.

 

 LillyHatesRoses_3507

Lilly Hates Roses, 22 kwietnia (piątek), 18:30

Kasia Golomska i Kamil Durski tworzą zespół Lilly Hates Roses. Ich twórczość wzbudza zainteresowanie nie tylko w Polsce, ale również za granicą! Piosenki Lilly grane były m.in. w USA, a zespół wystąpił między innymi podczas Victorious Festival w Wielkiej Brytanii oraz SXSV w Teksasie! Zobacz teledysk Lilly Hates Roses „Mokotów”

 

Dawid Podsiadło_FOTO_Lukasz_Zietek_8862

Dawid Podsiadło, 22 kwietnia (piątek), 20:30

Jeden z najlepszych artystów młodego pokolenia, Dawid Podsiadło, zagra m.in. materiał ze swojej ostatniej płyty „Annoyance & Disappointment”, która zdobyła status Platynowej Płyty. Jego najnowszy krążek z jednej strony wyraźnie nawiązuje do debiutu („Comfort & Happiness” ze statusem Diamentowej Płyty) – to wciąż szlachetny pop z alternatywnym drugim dnem – ale z drugiej strony ukazuje inne oblicze młodego wokalisty, o którym będą mogli się przekonać uczestnicy Spring Break już w piątek. Najnowszym singlem promującym album jest „Forest” .Pierwszy klip zrealizowany do singla „W dobrą stronę” został nagrodzony FRYDERYKIEM 2016 w kategorii TELEDYSK ROKU!!!

 

Daria Zawialow 80

Daria Zawiałow, 23 kwietnia (sobota), 22:00

Daria Zawiałow jest młodą artystką z duszą buntowniczki. Sama pisze teksty i w dużym stopniu angażuje się w komponowanie swoich utworów. Obecnie pracuje nad debiutanckim materiałem, który zostanie utrzymany w klimatach indie-popu/rocka i to właśnie piosenki ze swojej debiutanckiej płyty zaprezentuje podczas ENEA Spring Break. Posłuchaj jej pierwszego singla „Malinowy Chruśniak” ”

 

reni_jusis-netowe04

Reni Jusis, 23 kwietnia (sobota), 00:00

Reni Jusis powraca po 7 latach przerwy ze swoim siódmym albumem „BANG!”. To właśnie materiał z tej płyty poznańska publiczności będzie miała możliwość usłyszeć podczas Spring Break. Krążek jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem i DJ-em tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie pojawia się też M.Bunio.S (Dick4Dick), jak również Kuba Karaś (The Dumplings). Singlem promującym płytę jest „Bejbi Siter” – zobacz teledysk:

 

Więcej informacji o ENEA Spring Break Showcase Festival & Conference na stronie www.spring-break.pl

 

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: