Elton John na Life Festival Oświęcim 2016

Elton John na Life Festival Oświęcim 2016

Koncert, którego nie można przegapić! Gwiazda światowego formatu, twórca niezapomnianych przebojów, który od pięciu dekad oczarowuje publiczność wyjątkowymi muzycznymi kompozycjami, 18 czerwca 2016 odwiedzi Polskę. Sir Elton John zagra podczas siódmej edycji Life Festival Oświęcim. Wydarzenie jest częścią międzynarodowej trasy koncertowej promującej najnowszy, 32. studyjny album artysty — „Wonderful Crazy Night”.

Elton John to artysta niezwykły, jego przeboje od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Grają je rozgłośnie radiowe na całym świecie, a jego płyty sprzedały się w setkach milionów egzemplarzy. Hity takie, jak „Candle In The Wind”, „Sacrifice”, „Nikita” czy „Can You Feel The Love Tonight” potrafi zanucić każdy. Nastrojowe ballady, wzruszające utwory na fortepian i bardziej rockowe brzmienia poruszają słuchaczy niezależnie od wieku. Artysta ma na swoim koncie najbardziej prestiżowe nagrody branży fonograficznej i drugi najlepiej sprzedający się singiel wszech czasów.
Podczas koncertu na stadionie MOSiR w Oświęcimiu publiczność usłyszy największe przeboje i premierowe utwory artysty. Specjalnie przygotowany repertuar chwilami pozwoli słuchaczom na sentymentalną, muzyczną podróż, by za chwilę poderwać ich do tańca. Muzyczna różnorodność i indywidualny styl sprawią, że wydarzenie na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Elton John wystąpi z towarzyszeniem znakomitych muzyków i swoich wieloletnich współpracowników. W skład zespołu wejdą: Davey Johnstone — gitara, Matt Bissonette — bas, John Mahon — instrumenty perkusyjne, Kim Bullard — klawisze oraz Nigel Olsson — perkusja

Bilety do nabycia na eventim.pl.

Więcej informacji o wydarzeniu i szczegółowy program imprezy na lifefestival.pl

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: