Ultimate magazine theme for WordPress.

ENRIQUE IGLESIAS powraca z nowym singlem – premiera „SÚBEME LA RADIO” już niedługo!

ENRIQUE IGLESIAS wraca z nowym singlem „SÚBEME LA RADIO” w radiach od 24 lutego!

Kilka tygodni temu hiszpański wokalista Enrique Iglesias po raz pierwszy udał się na Kubę, aby nakręcić tam teledysk do swojego następnego singla „Súbeme la Radio”. Teledysk kręcony w robiących wrażenie lokacjach w Hawanie ujrzą światło dzienne 24 lutego.

Po kilku klipach z Alejandro Pérezem i sukcesie „Bailando” z Gente de Zona’em, wszystko prowadziło do tego miejsca mówi Enrique. Warto tutaj zauważyć, że „Bailando”, najczęściej oglądany w historii muzyki latino (2,5 miliarda odtworzeń!) teledysk kręcony był właśnie na Kubie. Reżyser Alejandro Pérez podkreśla, że praca z Enrique jest zawsze sporą przygodą wykraczającą daleko poza ustalony plan i scenariusz. „Súbeme La Radio” wyprodukował Carlos Paucar a napisali go Enrique i grupa jego przyjaciół: Descemer Bueno, Zion & Lennox. Descemer: Znam Enrique już 12 lat i napisaliśmy razem takie kawałki jak „Bailando”, „Loco”, „El Perdedor”, „Cuando Me Enamoro”, „Lloro Por Ti”, „No Me Digas Que No” i „Ayer”. Pisanie utworu nigdy nie jest takie samo – zawsze improwizujemy, idziemy o krok dalej i staramy się łamać wszystkie granice, jakie znają kompozytorzy.

Dwudniowy plan zdjęciowy, który na chwilę dosłownie sparaliżował centrum Hawany, miał ogromny oddźwięk w mediach społecznościowych za sprawą tysięcy ludzi, które chciały znaleźć się jak najbliżej swojego idola i bawiły się na planie razem z nim. Pod TYM ADRESEM można zobaczyć 40 sek. zapowiedź piosenki i klipu.

Więcej o Enrique:

www.enriqueiglesias.com

www.facebook.com/Enrique

www.twitter.com/enriqueiglesias

www.instagram.com/enriqueiglesias

www.youtube.com/user/EnriqueIglesiasVEVO

Komentarze są zamknięte, ale 1 | Trackbacks i Pingbacks są otwarte.