Eska Summer City w Minieurolandzie 29 lipca!

Eska Summer City w Minieurolandzie 29 lipca!

 

W czasie wakacji dziennikarze Radia Eska wyruszają w podróż po najciekawszych miejscach, gdzie organizowane są letnie atrakcje i eventy.
29 lipca Eska Summer City zawita do Minieurolandu, największej nowo otwartej atrakcji turystycznej w regionie.

Dzięki całodziennym audycjom na żywo słuchacze tej popularnej stacji radiowej zostaną przeniesieni do bajkowego świata makiet i roślinności.

Jeśli w tym dniu odwiedzicie nasz Park to czeka Was prawdziwa moc atrakcji. Każdy śmiałek będzie mógł samemu spróbować swoich sił w niezwykłej sztuce tworzenia makiet. Dla najmłodszych natomiast ustawimy MEGA PUZZLE ze zdjęciami naszych miniatur.

Zapraszamy serdecznie. 29 lipca do zobaczenia w Minieurolandzie.

 

eska11-900x444

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: