Ewa Szlachcic „WRACAM” nowy singiel i teledysk!
Foto:mat. prasowe

Ewa Szlachcic „WRACAM” nowy singiel i teledysk!

Ewa Szlachcic–utalentowana wokalistka i pełna scenicznej energii białostoczanka –wydaje swój nowy, przebojowy singiel zatytułowany „Wracam”. Tekst, do muzyki skomponowanej przez samą artystkę, napisała Katarzyna Nadzieja Węgrzyn (znana m.in ze współpracy z Grażyną Łobaszewska), a produkcją muzyczną zajął się polsko-francuski producent–Filip Kuncewicz.

Link do teledysku na VEVO: https://youtu.be/myH47JOZhnk

 image001(1)

Do tytułowego singla powstał, z niezwykle ciekawie opowiedzianą historią, teledysk, który został nakręcony w rodzinnym mieście artystki w Białymstoku w scenerii pięknego późnobarokowego Pałacu Branickich.

„Pewnego dnia zadzwoniła do mnie Katarzyna Węgrzyn mówiąc, że widziała mój występ w telewizji i bardzo chciałaby napisać dla mnie tekst piosenki. W tym czasie chodziła mi po głowie pewna melodia i uznałam, iż nowy tekst i waśnie ta melodia to znakomita okazja do nawiązania współpracy. Tak powstał utwór „Wracam”, który jest ponadczasową historią, niełatwego związku między dwojgiem ludzi, opowiedzianą z perspektywy nas –kobiet” –opowiada wokalistyka. „Cieszę się również, iż mogłam wyprodukować teledysk do tego singla przy współpracy z moim rodzinnym miastem” –dodaje. Nowy utwór zostanie wydany cyfrowo już 29 czerwca i będzie jednym z singli zapowiadających debiut fonograficzny Ewy Szlachcic w Wytwórni artCONNECTION music. Link do wydania cyfrowego https://IndependentDigital.lnk.to/EwaSzlachicWracam

Ewa Szlachcic -wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka i aktorka-jest laureatką Międzynarodowego Festiwalu „Carpathia”, zdobywczynią Grand Prix prestiżowego festiwalu „Pejzaż Bez Ciebie”. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz solowym singlem „Karuzela”, który rozbrzmiewał w wielu polskich rozgłośniach radiowych. Partnerem i Mecenasem Produkcji teledysku do singla „Wracam” jest miasto Białystok.

                   Link do wydania cyfrowego: https://IndependentDigital.lnk.to/EwaSzlachicWracam

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Realistka dążąca do swoich marzeń , Kreatywność to moje drugie imię . Nie wyobrażam sobie życia bez muzyki , towarzyszy mi w ważnych momentach mojego życia . Niezmiernie zakochana i oddana Bajmowi oraz Beacie Kozidrak

Ostatnio dodane: