Z Facebooka do Bytomia – Zabawna wystawa w Galerii na Poziomie
Foto:mat. prasowe

Z Facebooka do Bytomia – Zabawna wystawa w Galerii na Poziomie

Mądre stworki bawią w Agorze Bytom

Co łączy ciastka i miłość? Dlaczego kakao się nie odmienia? Czy wady mogą być zaletami? Odpowiedzi na ważne i mniej ważne pytania dostarczą rezolutne stworki z wystawy „Odmęty Absurdu”. Do obejrzenia przez cały sierpieńw Agorze Bytom. Wstęp wolny.

Odpowiedzi na najprostsze pytania sprawiają największe trudności. Wtedy z pomocą przychodzą stworki autorstwaartystki Anny Kłosowskiej – ich zabawne, złote myśli można poznaćzwykle na Facebooku, a w sierpniu także na wystawie „Odmęty Absurdu” w „Galerii na Poziomie” w Agorze Bytom. 30 rysunków wyselekcjonowanych z bogatego portfolio Anny Kłosowskiej będzie wystawianych od 3 do 31 sierpnia.

– To lekkie i przyjemne w odbiorze prace, które spodobają się osobom w każdym wieku. W ostatnim miesiącu wakacji „Galeria na Poziomie” zapewni więc dodatkową dawkę letniego odprężenia i porcję niezobowiązującej sztuki – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Rysunki do zobaczenia w Agorze Bytom przede wszystkim bawią, ale również w niezwykle trafny sposób opisują rzeczywistość. Odpowiadają na drobne, choć nurtujące kwestie, dotykają nawet sfery uczuć.

– Największym sukcesem stworków jest chyba to, że mówią o emocjach. Zauważyłam, że ludzie mają coraz większy problem z mówieniem o nich. Stworki pomagają na przykład parom, które wysyłają sobie obrazki pokazujące, co czują – one potrafią ułatwić tą trudną komunikację – mówi Anna Kłosowska, autorka prac.

Nie chowacie ciastek, przytulacie i karmicie? Więc teraz już wiecie, czym jest miłość. Zastanawialiście się, dlaczego kakao się nie odmienia? To proste – bo nie chce sprawiać kłopotu. Po więcej błyskotliwych odpowiedzi i złotych myśli w wykonaniu rysunkowych stworków warto wybrać się do „Galerii na Poziomie”. Wstęp wolny.

Wystawa „Odmęty Absurdu”
Kiedy: Od 3 do 31 sierpnia 2016 r.
Gdzie: Galeria na Poziomie, poziom +3
Agora Bytom
Wstęp wolny

AB_Odmety_Absurdu_1 AB_Odmety_Absurdu_2 AB_Odmety_Absurdu_3 AB_Odmety_Absurdu_4

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: