FAITH NO MORE: „Jungle” w wersji live z 1986r.!
Foto:mat. prasowe

FAITH NO MORE: „Jungle” w wersji live z 1986r.!

FAITH NO MORE: „Jungle” w wersji live z 1986r.!

19 sierpnia trafi do sprzedaży reedycja debiutanckiego krążka FAITH NO MORE „We Care A Lot”. Dzisiaj prezentujemy wyjątkowe nagranie, które pochodzi z 1986 r. Faith No More w utworze „Jungle” podczas występu w klubie The I-Beam w San Francisco:

We Care A Lot_Reissue_Cover ArtPierwszy krążek zespołu trafił do sprzedaży w listopadzie 1985 r. Na reedycji znajdziemy 10 oryginalnych utworów ponownie zremasterowanych przez Maora Applebauma. Reedycja deluxe dodatkowo zawierać będzie 9 kompozycji, w tym wersje demo takich znanych szlagierów jak „Greed,” „Mark Bowen,” „Arabian Disco”, „Intro”, wersje live „The Jungle”, „New Beginnings” oraz nowe mixy autorstwa Matta Wallace’a (“We Care A Lot,” „Pills for Breakfast”, „As The Worm Turns”). Do fizycznego produktu dołączony będzie album ze zdjęciami.

„Zanim jakakolwiek wytwórnia się nami zainteresowała, mieliśmy materiał w formie demo. Jest parę powodów, dla których zdecydowaliśmy się ponownie wydać nasz debiut. W tym roku mija 20 lat od daty premiery. Przekopując moją piwnicę natknąłem się na oryginalne taśmy. Pomyśleliśmy z chłopakami, że dobrze byłoby przypomnieć światu o tym albumie” – mówi Bill Gould.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: