Ultimate magazine theme for WordPress.

Finał 1. etapu Kino Letnie Visa

Tysiące zachwyconych widzów na seansach Objazdowego Kina Visa

w miastach, w których na co dzień nie ma kin.

Projekcją filmu „Obcy: Przymierze” w reżyserii Ridleya Scotta w Działdowie zakończył się pierwszy etap tegorocznej edycji Objazdowego Kina. Po wakacyjnej przerwie, od września, kino ponownie ruszy w trasę po Polsce z kolejnymi filmami.

W tym roku Objazdowe Kino odwiedziło ponad 60 miejscowości, w których nie ma kin, w 15 polskich województwach. W ponad 500 seansach uczestniczyło blisko 40 tys. zachwyconych widzów, którzy przeżyli ponad 1000 godzin filmowych emocji.

Objazdowe Kino Visa przejechało ponad 15 tys. kilometrów, a w ciągu 92 dni projekcyjnych wyświetliło aż 17 najnowszych produkcji i premier filmowych. Największą popularnością cieszyły się „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej”, „Ciemniejsza strona Greya”, „Dzieciak rządzi”, „Maria Skłodowska-Curie” i „Porady na zdrady”.

Tuż po wakacjach, do kolejnych miejscowości, w których na stałe nie ma kin, zawitają najnowsze premiery filmowe. Do końca roku kino odwiedzi w sumie ponad 100 miejscowości w całej Polsce, a wśród nich m.in.: Annopol, Lubsko, Gubin, Szczytno, Wolsztyn, Ostródę, Suchą Beskidzką czy Szklarską Porębę. Wszędzie pokazane zostaną najnowsze polskie i zagraniczne produkcje oraz propozycje premierowe dla całych rodzin, w tym również w 3D.

Ideą projektu jest zapraszanie mieszkańców miast, w których nie ma kin, na wyjątkowe seanse filmowe. Jesteśmy szczęśliwi, że tak wielu widzów, dzięki naszej inicjatywie, może obejrzeć najnowsze produkcje równolegle z widzami w dużych metropoliach  – mówi Paweł Adamski, twórca i organizator Objazdowego Kina. – Po wakacyjnej przerwie odwiedzimy kolejne miasta i miasteczka w całej Polsce.

Pierwszy etap projektu potwierdził, że Polacy cenią dobre kino. Podczas wizyt w kolejnych miastach i miejscowościach mogliśmy przekonać się również, że płatności bezgotówkowe to dla ich mieszkańców zupełnie naturalne zjawisko – wystarczy tylko udostępnić tę metodę płatności oraz dać dobry powód do tego, aby zamiast po gotówkę sięgnęli po kartę Visa. Z niecierpliwością czekamy na wznowienie Objazdowego Kina Visa we wrześniu – mówi Jakub Kiwior, dyrektor ds. rozwoju biznesu i marketingu w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, Visa.

Kino Visa oferuje nie tylko najnowsze filmy, ale również wyjątkową promocję. Na miłośników filmu, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy
w barku kinowym. Dodatkowo, użytkownicy kart Visa mają pierwszeństwo wejścia na seans oraz mogą zarezerwować miejsca w najlepszych rzędach, usytuowanych na środku sali kinowej. Ta wyjątkowa promocja dotyczy seansów Kina Visa w każdej odwiedzanej lokalizacji.

Już od września bilety będą dostępne w internetowej przedsprzedaży oraz w kasie kina. Wszystkie szczegóły dotyczące promocji, repertuaru i aktualna lista odwiedzanych miejscowości do znalezienia na stronie: www.Kino.Visa.pl

Poczuj prawdziwą magię kina. Na filmowe emocje zaprasza Visa!

***

Objazdowe „Kino Visa” to wspólny projekt firmy Outdoor Cinema i marki Visa, przygotowany z myślą o mieszkańcach miejscowości, w których nie ma kin. Na widzów, którzy zapłacą kartą Visa, czeka specjalna 50% zniżka na bilety i zestawy w barku kinowym. Więcej informacji o promocji, aktualna lista miejscowości i przedsprzedaż biletów on-line na www.Kino.Visa.pl

 

Patron medialny: portal WP.pl

Partner barku kinowego: Coca – Cola. 

Na filmowe emocje zaprasza Visa!

zdj. mat. prasowe

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.