Finał Muzycznej Bitwy już niebawem, na kogo głosować?

Finał Muzycznej Bitwy już niebawem, na kogo głosować?

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław wkracza w decydującą fazę! Przed nami Wielki Finał jedenastej edycji, na którym dowiemy się, kto zostanie tegorocznym zwycięzcą. Do wygrania bilety na finał Muzycznej Bitwy!

Zespoły Mescalero, Im Fanki Tim i Korpis Karmel znalazły się w finale dzięki głosom Słuchaczy, czwarta grupa Paulina Lenda & Kruki otrzymała od nas dziką kartę. To właśnie na Paulinie Lendzie i Krukach skupimy się dzisiaj, jako największych faworytach według naszej redakcji!

Aby wygrać bilety na Finał Muzycznej Bitwy RW, musicie wysłać SMS o treści:
RW FINAŁ, Imię i Nazwisko + przekonywujący argument, dlaczego chcesz zdobyć bilet na finał!
Na nr: 72280

 

Pewne jest, że największe emocje dopiero przed nami, a finaliści stoczą pojedynek na żywo – ten najważniejszy. Laureat wyłoniony zostanie na podstawie głosów oddanych przez publiczność na biletach wstępu, które będą jednocześnie kartami do głosowania. Zwycięzca otrzyma nagrodę główną w wysokości 10 tysięcy zł.

Przypomnijmy, to bardzo ważne – tych biletów nie można nigdzie kupić, można je wygrać za pomocą wiadomości SMS słuchając naszych programów. Wystarczy wysłać SMS pod numer 72280 wpisując w treści RW FINAL + imię i nazwisko.

Na koncercie zobaczymy też zwycięzców poprzedniej edycji – grupę SoFresh. Niektórzy mówią o nich „polscy Kings of Leon”, oni jednak już wypracowali sobie własny styl, na który składa się młodość, świeżość (w końcu to SoFresh..!) i nowoczesne, charakterystyczne brzmienie gitar. Do tego dodajmy świetnego wokalistę, przebojowe kompozycje i mamy receptę na sukces. Utwór „Easier to Believe” poprowadził ich do zwycięstwa w Bitwie, a potem okazało się, że na swojej pierwszej płycie mają dużo więcej tak dobrych piosenek.

Przed nami wieczór pełen dobrych, rockowych dźwięków i ogromnych emocji – serdecznie zapraszamy!

Muzyczna Bitwa Radia Wrocław- FINAŁ 18.06.2016 (sobota), godz. 18:00 Sala Koncertowa Radia Wrocław, ul. Karkonoska 10

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: pwr.pl

Ostatnio dodane: