[FOTORELACJA] Bovska – Pieszyce

[FOTORELACJA] Bovska – Pieszyce

W miniony weekend w Pieszycach odbyło się Święto Miasta. W niedzielne popołudnie gościliśmy redakcyjnie na koncercie Bovskiej. Artystka zaprezentowała na scenie materiał ze swoich dwóch płyt.

Bovska, która swój debiut miała w 2016 roku bardzo szybko zdobyła rynek muzyczny swoim oryginalnym brzmieniem i nietuzinkowymi tekstami. O płytach pisaliśmy tutaj:

Recenzja płyty „Pysk”: http://wybieramkulture.pl/recenzja-bovska-pysk/

„Kaktus”: http://wybieramkulture.pl/recenzja-bovska-kaktus/

Artystka, zagrała ze swoim zespołem większość utworów z płyty „Kaktus” i „Pysk”, zachęcając przy tym do wspólnego śpiewania zebraną publiczność. Muzyka Bovskiej ewidentnie przypadła do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym osobom przybyłym na to wydarzenie.

Osobiście nie mogę się doczekać kolejnych koncertów- Bovska jest bowiem mistrzynią w zarażaniu ludzi pozytywną energią, a dodatkowo jest bardzo sympatyczna, co sprawia, że urzeka całą swoją istotą.

 

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)

Ostatnio dodane: