Fundacja Ulica Swoje Wie organizuje już II Bal Dobroczynny 25 lutego Czarny Bór!

Fundacja Ulica Swoje Wie organizuje już II Bal Dobroczynny.  Celem zbiórki jest pomoc Michałkowi, u którego stwierdzono autyzm i wiele innych schorzeń; np. nadwzroczność czy w ostatnim czasie nadciśnienie. Zebrane fundusze konieczne są na wizyty u specjalistów tj; psychiatra, psycholog, okulista i neurolog.

Działania fundacji można wesprzeć zakupując cegiełkę na bal a przede wszystkim przyjść i dobrze się bawić przy wspaniałych wykonawcach i wziąć udział w licytacjach, gdzie jest kilka perełek do wylicytowania.

Na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy przy akompaniamencie zespołu Pająki znanych i lubianych. Gościem specjalnym są państwo Sokolniccy oraz popularny zespół Gentlenens i kilka niespodzianek.

Nie może Was zabraknąć, dajcie cząstkę siebie.Zachęcamy również do wpłat z 1% na rzecz  fundacji, to wspomoże działania. Bal odbędzie się w Karczmie Kamiennej w Czarnym Borze już 25 lutego!

Prowadzącym będzie Jacek Dżej Dżej Jedrzejak z zespołu Big Cyc.

Ponadto goście specjalni Agnieszka Świerczyńska- Sokolnicka i Wojtek Sokolniccy,
Krzysztof Kurnyta z swoim saksofonem,
Grupa Ognia Impuls,
Zespół Pająki będzie Państwa prosił do tańca ,Pokaz tańca towarzyskiego, Zespół Gentleman’s z tancerki, Pokaz mody Słowiański Jedwab Estera Grabarczyk, Licytacja cennych przedmiotów od darczyńców, Loteria fantowa z bardzo cennymi fantami również podarowanych przez wspaniałych ludzi.

Będzie też fotobudka w której zrobicie sobie Państwo zdjęcia z tej niezapomnianej imprezy oraz wiele innych atrakcji i niespodzianek. Na pewno nie będziecie się nudzić. Kochani pamiętajcie, że cel jest ważny i nie zapominajcie, że robimy to z serca dla małego bohatera.

Tak więc nie zostaje nam nic innego jak was zaprosić i życzyć wspaniałej zabawy

Więcej informacji pod nr tel
 Joanna 885 283 746
 Dorota 796 413 744
 Magdalena 577 297 525

 

 

X