Gigantyczny plac zabaw dla dorosłych w centrum Warszawy „Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy”
Foto:mat. prasowe

Gigantyczny plac zabaw dla dorosłych w centrum Warszawy „Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy”

Gigantyczny plac zabaw dla dorosłych w centrum Warszawy
„Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy”

W weekend Giganci i osiedle 19. Dzielnica po raz kolejny zapraszają na ul. Kolejową 47 na gigantyczny plac zabaw dla dorosłych w samym centrum Warszawy – „Planetę Gigantów w 19. Dzielnicy”. Planeta Gigantów wakacyjna strefa pełna wielkich dmuchanych torów przeszkód, która stanowi ciekawą propozycje na weekend w mieście dla osób lubiących rywalizację, szukających sportowych emocji i adrenaliny. Jest doskonałą okazją do przeżycia niesamowitej przygody, znanej do tej pory tylko z programów telewizyjnych.

W ten weekend moc atrakcji uczestnikom „Planety Gigantów w 19. Dzielnicy” zafunduje Stacja Wellness. Na ich stoisku od 12.00 do 18.00 każdy będzie mógł skorzystać z bezpłatnej konsultacji dietetycznej z analizą składu ciała, a od 12.00 do 16.00 odprężyć się podczas krótkiego masażu (obowiązują zapisy: sylwia@giganci.eu).

Planeta Gigantów w 19. Dzielnicy jest otwarta w każdy weekend wakacji. Tory zostały pomyślane jako rozrywka dla dorosłych, ale z powodzeniem mogą się na nich bawić również dzieci powyżej 8. roku życia. Wstęp jest płatny – dostępne są bilety godzinne lub całodzienne.

Co weekend w „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” będzie można sprawdzić się na niesamowitych torach przeszkód. Urządzenia będą wymieniane, tak żeby zagwarantować maksymalną dawkę wrażeń.

6 i 7 sierpnia na „Planecie Gigantów w 19. Dzielnicy” na uczestników będzie czekało 6 fantastycznych torów:

Wipeout Gigant – Ponieważ tory typu Wipeout cieszą się w naszej strefie dużym zainteresowaniem postanowiliśmy podnieść poprzeczkę i zafundować Wam 2 razy więcej dobrej zabawy. Jedyna na Świecie arena zręcznościowa Wipeout Wymiatacze, w której uczestnicy muszą pokonać aż 6 kul Wipeout połączonych dwoma równoważniami. Niesamowita dawka wrażeń gwarantowana. Kule mają średnice 2 metrów i nie wybaczają błędów. Długość rzeczywista całego toru to 35 metrów.

Arena Gladiatora – Tor przeszkód stworzony na wzór legendarnej szkoły Gladiatorów, który zaspokoi potrzeby największych wojowników. Idealny do współzawodnictwa dwóch zawodników.

Eliminator Arena – Słynna arena sportowa „Strzała Zeusa” wraca w jeszcze bardziej ekstremalnej wersji. Specjalnie dla naszych Gigantów dodaliśmy kolejne obracające się ramię na większej wysokości. Trzeba będzie wykazać się dużym refleksem, gdyż aby wyeliminować konkurencję trzeba nie tylko umieć w rytmie skakać, ale i się uchylać.

Góra Syzyfa – Specjalnie zaprojektowana arena do wspinaczki. Dzięki oryginalnemu kostiumowi z rzepami zawodnik musi wspiąć się na sam szczyt na wysokość 4 m nad ziemią przyklejając się dosłownie do ściany.

Starcie Tytanów – Widowiskowy, sportowy, 32 metrowy tor do wspaniałej rywalizacji. Jest to jeden z najbardziej naszpikowanych przeszkodami torów w naszej ofercie. Startujemy pokonując wystające sople i wspinając się na 3 metrową ściankę. Zjeżdżamy, omijając wystający pionowo blok i wskakujemy na olbrzymi walec. Potem czeka na nas łukowy tunel, sople, ścianki, ponownie walec i to jeszcze nie koniec.

Tor Prometeusza – Mityczny tor dla wojowników chcących sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Pokonać będzie trzeba wystające sople oraz zdradliwe kule ognia. Cała ścieżka znajduje się na wysokości 2 metrów nad ziemią i w razie błędu gwarantowany masz szybki zjazd na sam dół.

Ceny biletów:
30 PLN – godzina
60 PLN – cały dzień
25 PLN – godzina (dla grup od 8 osób)
55 PLN – cały dzień (dla grup od 8 osób)

Bilety można kupić na miejscu (płatność tylko gotówką) lub: http://planetagigantoww19dzielnicy.evenea.pl/

Godziny otwarcia Planety Gigantów w 19. Dzielnicy:
Sobota: 12:00-20.00
Niedziela: 12.00-18.00

Gospodarzem wydarzenia jest 19. Dzielnica, nowe osiedle mieszkaniowe, znajdujące się przy ul. Kolejowej 47 w Warszawie.

Patroni medialni: 4funTV, Radio Eska, Informator Stolicy, HaloWawa, wolnasobota.pl, kulturalnie.waw.pl

Wydarzenie na Facebook’u: https://www.facebook.com/events/1711115132471080/

Więcej informacji o torach: www.giganci.eu

sylwia_giganci_druk.cdr

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: