Ultimate magazine theme for WordPress.

„Good L.U.C.K” – muzyk i multimedialny performer Łukasz „L.U.C.” Rostkowski wraca z nową solową płytą zainspirowaną światem filmu!

Premiera 16 marca!

0
„Good L.U.C.K” – muzyk i multimedialny performer Łukasz „L.U.C.” Rostkowski wraca z nową solową płytą zainspirowaną światem filmu! Premiera 16 marca!

W piosenkach, filmach i etiudach spotkają się muzycy i aktorzy, m.in. Tomasz Kot, Arek Jakubik, Bovska, Gutek, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka!

Album trafi do sklepów 16 marca, dzień później artysta ruszy w muzyczno-filmową trasę koncertową.

„Good L.U.C.K” to nowa płyta laureata „Paszportu Polityki”, „Yachów” i „Mateusza Trójki” Łukasza Rostkowskiego. Pozytywne jazzowo-chilloutowe bity i sample z lat 70-tych stworzą tło dla grona wspaniałych gości, na płycie pojawią się m.in. Bovska, Gutek, folkowe Laboratorium Pieśni, Robert Cichy, Tomasz Kot, Arek Jakubik, Katarzyna Figura i Karolina Czarnecka. Za produkcję odpowiedzialny jest L.U.C. oraz młody producent ES.CE, który ma już na swoim koncie współpracę m.in. z holenderskim muzykiem Joe Kickass z Killing Skills i BRK współpracujący z GrubSonem.

Płyta to sarkastyczna, ale i pozytywna opowieść o zmianach, przewrotności losu i telenowelowości ludzkich losów. Najbardziej obrazuje to cytat z utworu rozpoczynającego album:

Wszyscy gramy w tym samym filmie
każdy tkwi w innej scenie
te same role, klatki, klapsy i chwile
w dekoracjach życia przewrotność drzemie.

Artysta zapowiada, że koncerty wykonywane będą w akustycznym kwartecie i odkrywać będą kolejne fragmenty filmów z etiudami aktorów.

TRASA KONCERTOWA – „Good L.U.C.K”
17.03 – PPA – Wrocław – Stary Klasztor
22.03 – Warszawa – Niebo
23.03 – Chorzów – CHCK
24.03 – Poznań – C.K. Zamek
14.04 – Gdańsk – B90
19.04 – Kraków – Forty Kleparz
22.04 – Lublin – Festiwal Wschod