Ultimate magazine theme for WordPress.

Half Light – singiel NEONY z płyty Elektrowstrząsy

0

Toruński zespół Half Light ma przyjemność przedstawić drugi singiel NEONY, promujący płytę Elektrowstrząsy. Premiera radiowa singla miała miejsce  – 27.01.2017r.

Neony” to drugi singiel promujący najnowszy album Half Light „Elektrowstrząsy” (2016). Piosenka dotyka problemu alienacji jednostki we współczesnym świecie. Człowiek zagubiony w wielkim, bijącym kolorami mieście nie potrafi odnaleźć harmonii i wewnętrznego spokoju. „Nie dla mnie ten świat” – wykrzykuje bohater utworu.

Neony” (4:13) – muzyka: Krzysztof Janiszewski, Piotr Skrzypczyk, Krzysztof Marciniak, słowa: Krzysztof Janiszewski

7 października 2016 roku na polskim rynku muzycznym ukaże się płyta toruńskiego elektro-rockowego zespołu Half Light zatytułowana „Elektrowstrząsy”. Zespół Half Light postawił na ambitną elektronikę, połączoną z wyrazistą, mocną gitarą i przejmującym głosem wokalisty. Płyta składa się z 12 kompozycji, które niosą przede wszystkim duży ładunek emocjonalny i energetyczny. Możemy spodziewać się również kilku nastrojowych kompozycji, pełnych piękna i wrażliwości. Warstwa literacka jest także interesującą, na albumie znajdują się erotyki, jak również treści publicystyczne a wręcz buntownicze! Płyta może trafić w gusta słuchaczy, którzy szukają niebanalnych brzmień, ciekawych tekstów oraz oryginalnych melodii. „Elektrowstrząsy” elektryzują, czasem porażają, zapraszają do refleksji.

To muzyka pod wysokim napięciem!

Half Light powstał w 2009 roku i został nazwany przez niektórych dziennikarzy muzycznych polskim Depeche Mode! Grupa nagrała do tej pory 4 albumy, które cieszą się popularnością wśród miłośników elektronicznych brzmień.

 

https://www.facebook.com/halflightpl

http://www.halflight.pl