Halfway Festival 25-26 czerwca Białystok!
Foto:www.facebook.com/events/1538292116497603

Halfway Festival 25-26 czerwca Białystok!

halfway festival

Halfway Festival jest organizowany przez Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku.

Miłość do muzyki sprawia, że każdego roku spotykamy się na Halfway Festival – fantastycznym święcie muzyki alternatywnej, które gromadzi znakomitych, nieoczywistych artystów i równie niebanalną publiczność. Przygotowujemy festiwal dla osób, które lubią poszukiwać – ambitnych, ciekawych i świadomych odbiorców kultury.

Halfway Festival skupia się głównie na dwóch nurtach – songwriterskim i folkowym, które wciąż są doskonałym polem do odkrywania nowych, nieznanych jeszcze artystów, bądź muzyków popularnych tylko w konkretnych krajach. Mówimy zdecydowane „nie” dla geograficznej nudy dlatego festiwal gościł już artystów z różnych części Europy i Stanów Zjednoczonych, wśród nich są Emiliana Torrini (Islandia), Theodore (Grecja), GinGa (Austria), Ewert and The Two Dragons (Estonia), Lisa Hannigan (UK), SoKo (Francja), Navi (Białoruś), Alina Orlova (Litwa), Haydamaky (Ukraina), Mountain Goats (USA). W tym roku gościć będziemy po raz pierwszy twórców z Izraela (Acollective) i Wysp Owczych (Eivør).

Halfway Festival wyróżnia się wyraźnie na festiwalowej mapie Polski swoją otwartością i kameralnością, jego motto brzmi „blisko ludzi, blisko muzyki”. Ulokowany w zatopionym w zieleni Amfiteatrze Opery i Filharmonii Podlaskiej daje jedyne w swoim rodzaju możliwości bezpośredniego kontaktu widza z artystą goszczącym na scenie. Festiwal jest alternatywą dla wszystkich, którym ogromne koncerty nie dają możliwości bezpośredniego kontaktu z wykonawcą i swobody w odbiorze prezentowanej twórczości. Halfway Festival pozbawiony jest wszelkich typowych obostrzeń i zakazów – artyści przechadzają się po tym samym terenie, na który dostęp ma publiczność, scena nie jest w żaden sposób oddzielona od widowni, a ta ma możliwość skorzystania z zaproszenia wykonawcy, jeśli jego życzeniem jest wspólne odegranie utworu.

amfiteatr25. edycja Halfway Festival już 24-26 czerwca 2016 roku, spotkajmy się W Połowie Drogi!

Wystąpią:
ACollective
Ane Brun
COLDAIR
Destroyer
Eivør
GIANT SAND
Ilya
Julia Marcell
MAMMÚT
ODD HUGO
WILCO

Ruszyła sprzedaż karnetów na 5. edycję Halfway Festival! Na początek w specjalnej, ograniczonej, puli mamy dla Was karnety BLOOM PASSES. Jest ich niewiele a cena wyjątkowa!

BLOOM PASSES
150 PLN normalny
130 PLN ulgowy

Po wyczerpaniu puli BLOOM PASSES, wchodzą do sprzedaży karnety w cenach:
160 PLN normalny
140 PLN ulgowy

Od 1 maja karnety będą kosztowały:
190 PLN normalny
170 PLN ulgowy

Ulgowe karnety tradycyjnie przeznaczone są dla uczniów, studentów do 26 roku życia, doktorantów, emerytów, rencistów i osób niepełnosprawnych.
Dzieci do lat 4 wchodzą z opiekunami bezpłatnie, a do 7 roku życia za pół ceny.

Sprzedaż biletów jednodniowych od 1 kwietnia.

Dzięki przyjacielowi Festiwalu, serwisowi Bilety24.pl, po raz kolejny karnety kupicie online bez prowizji!

Do zobaczenia W Połowie Drogi!

Line Up tutaj
Niezbędnik tutaj

Więcej na:
www.halfwayfestival.com
Halfway Festival na facebooku
Wydarzenie na facebooku

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: