„HARD II LOVE” nowa płyta Ushera już 16 września!
Foto:mat. prasowe

„HARD II LOVE” nowa płyta Ushera już 16 września!

„HARD II LOVE” nowa płyta Ushera już 16 września!

USHER_Hard II Love album cover smallUsher, ośmiokrotny zdobywca nagrody Grammy, jeden z najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się artystów R&B w historii (ponad 65 mln sprzedanych płyt), powraca z nową płytą studyjną! CD zawierać będzie 15 nowych utworów, a zatytułowane jest „Hard II Love” ukaże się 16 września nakładem wytwórni RCA Records.

Zamawiając przedpremierowo płytę TUTAJ „od ręki” otrzymuje się kolejne (po „Crash” oraz „No Limit feat. Young Thug ) dwie kompozycje: „Missin U” oraz „Champions” (promujący film „Hands Of Stones”, w którym Usher wciela się w postać amerykańskiego boksera Sugar Ray Leonard).

Okładkę płyty zaprojektował Daniel Arsham, autor okładek do singli „Crash” oraz „No Limit feat. Young Thug.”

Pełny spis utworów na „Hard II Love” poznamy już wkrótce.

***

Więcej o Usher:
Oficjalna strona | Facebook | Twitter | Instagram

Baner w newsie 851×315

Źródło wiadomości: materiały prasowe

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: