16 października w Klubie Bolko wystąpi wrocławska grupa Crimson Valley. Zespół zagra w ramach  Otwartej Sceny Amatora prowadzonej przez Świdnicki Ośrodek Kultury.

Crimson Valley został założony na początku 2009 roku we Wrocławiu i wtedy też zaczął prace nad pierwszym wydawnictwem. W kwietniu 2010 roku światło dzienne ujrzało czteroutworowe demo o tytule „Phoenix”. Zaraz po tym zespół zabrał się za intensywne koncertowanie.

W latach 2010-2012 zespół zagrał około 100 koncertów w klubach w całym kraju oraz podczas letnich festiwali, m.in. „Metalowa Twierdza” w Nysie. Wygrał letnie pojedynki zespołów w Świdnicy w 2010 roku, zajął III miejsce w polsko-niemieckim konkursie zespołów odbywającym się w Bad Muskau w 2011 roku oraz brał udział w wielu innych przeglądach i konkursach, takich jak Jeleniogórska Liga Rocka czy Muzyczna Bitwa Radia Wrocław.

W maju 2013 roku zespół rozstał się z wokalistą Bartkiem Koniuszewskim a po przesłuchaniu wielu kandydatów podjął współpracę z Ewą Kleszcz. W kwietniu 2015 grupa skończyła prace nad najnowszym EP „Halls of Victory”, który promuje teledysk do utworu „Shore of nothingness”: http://youtu.be/nQ8pSHjhxYg

Koncert w Klubie Bolko odbędzie się w piątek 16 października. Rozpoczęcie zaplanowane jest na godzinę 20:00 a bilety w cenie 10 zł dostępne będą w dniu koncertu na bramce. Szczegółowe informacje o koncercie można znaleźć na stroniewww.sok.com.pl oraz na stronie wydarzenia w serwisie Facebook: www.facebook.com/events/899014670173421/

PODZIEL SIĘ
Fotograf i meloman, fanatyk nietuzinkowych brzmień, poszukiwacz oryginalnych rozwiązań, zawsze chadzający własnymi ścieżkami. Z bardziej poważnych tematów - stypendysta Prezydenta Miasta Wałbrzycha w dziedzinie artystycznej w roku 2015, z zamiłowania dziennikarz muzyczny i zaciekły krytyk, a w dodatku zodiakalny wodnik :)