HEY „przedBŁYSK” przedpremierowe koncerty!
Foto:http://www.wytwornia.pl

HEY „przedBŁYSK” przedpremierowe koncerty!

Od dziś trafiły do sprzedaży bilety na przedpremierowe koncerty HEY „przedBŁYSK”. Koncerty będą promowały nową płytę „BŁYSK”.

BŁYSK – to tytuł nowego albumu grupy HEY, który ukaże się w drugiej połowie kwietnia. Zanim to jednak nastąpi, nowe utwory można będzie przetestować podczas serii koncertów „przedBŁYSK”, które muzycy zagrają dla ograniczonej ilości widzów.

Hey to zespół, którego nie trzeba przedstawiać. Jedna z najlepszych grup koncertowych w Polsce; od ponad 20 lat cieszy się niesłabnącą popularnością i cały czas rozwija się artystycznie.

Katarzyna Nosowska, charyzmatyczna wokalistka, uznawana za najlepszą tekściarkę swojego pokolenia, została wyróżniona wraz z zespołem 17 Fryderykami i niezliczoną ilością innych nagród. Wszystkie płyty studyjne zespołu pokryły się platyną.

Poniżej lista koncertów przedpremierowych:

31.03 Katowice – Kinoteatr Rialto http://www.filmowa.net
01.04 Poznań – Eskulap http://www.go-ahead.pl
02.04 Wrocław – Stary Klasztor http://www.biletin.pl / rezerwacje: bilety@o2.pl
08.04 Łódź – Wytwórnia (sala kameralna) http://www.wytwornia.pl
09.04 Kraków – Kwadrat http://www.ticketpro.pl
12.04 Gdynia – Ucho http://ucho.com.pl
13.04 Warszawa – Stodoła Open Stage https://stodola.pl

Więcej informacji na http://www.wytwornia.pl

Wydarzenia na facebooku

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: