Invasion Of Sound Festival 2017

Invasion Of Sound Festival 2017 to festiwal muzyki elektronicznej, który ma na celu połączyć na jednej scenie artystów prezentujących różnorodne odmiany muzyki elektronicznej w przepięknej, industrialnej przestrzeni Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia: od Techno, Trance, Big Room aż po Progressive, House, Electro, DnB czy Trap.

Goście rozbawią publikę od wczesnych godzin wieczornych do późnych godzin porannych. Festiwal odbędzie się w drugi weekend wakacji 8 lipca czyli w sobotę (tak, wiemy, że nie wszyscy z końcem czerwca mają wolne ;)) Na scenie zagości naprawdę wielu znanych artystów.
WYDARZENIE:
PIERWSZY POTWIERDZONY BEFORE PARTY:
FANPAGE:

KONKURS:

Nadchodzi!
W związku z tym, że każda edycja festiwalu ma za zadanie pokazanie Waszych talentów – ogłaszamy pierwszy IoS DJ Contest! Zagraj na rozpoczęciu Invasion Of Sound Festiwal! Dołącz do naszej drużyny. Przed Tobą/Wami szansa na występ przed szeroką publicznością, oraz występy gościnne na B4 Party i After party! Zasady proste jak drut:
1) Nagrywasz minimum godzinnego SET-a.
2) Uploadujesz na SoundCloud lub ZippyShare z opisem: [IoS 2017] – Pseudonim
3) Wysyłasz zgłoszenie na adres: konkurs@invasionofsoundfestival.com, zawierające Twoje bio, zdjęcie i link do SET-a.
4) Wklejasz pod tym postem komentarz: Pseudo – biorę udział w Invasion of Sound Festival 2017 DJ Contest – link do odsłuchu.

Finał konkursu wraz z Live już w Lipcu, a ogłoszenie finalistów pod koniec czerwca!

X