Invasion Of Sound Festival 2017

Invasion Of Sound Festival 2017

Invasion Of Sound Festival 2017 to festiwal muzyki elektronicznej, który ma na celu połączyć na jednej scenie artystów prezentujących różnorodne odmiany muzyki elektronicznej w przepięknej, industrialnej przestrzeni Parku Wielokulturowego Stara Kopalnia: od Techno, Trance, Big Room aż po Progressive, House, Electro, DnB czy Trap.

Goście rozbawią publikę od wczesnych godzin wieczornych do późnych godzin porannych. Festiwal odbędzie się w drugi weekend wakacji 8 lipca czyli w sobotę (tak, wiemy, że nie wszyscy z końcem czerwca mają wolne ;)) Na scenie zagości naprawdę wielu znanych artystów.
WYDARZENIE:
PIERWSZY POTWIERDZONY BEFORE PARTY:
FANPAGE:

KONKURS:

Nadchodzi!
W związku z tym, że każda edycja festiwalu ma za zadanie pokazanie Waszych talentów – ogłaszamy pierwszy IoS DJ Contest! Zagraj na rozpoczęciu Invasion Of Sound Festiwal! Dołącz do naszej drużyny. Przed Tobą/Wami szansa na występ przed szeroką publicznością, oraz występy gościnne na B4 Party i After party! Zasady proste jak drut:
1) Nagrywasz minimum godzinnego SET-a.
2) Uploadujesz na SoundCloud lub ZippyShare z opisem: [IoS 2017] – Pseudonim
3) Wysyłasz zgłoszenie na adres: konkurs@invasionofsoundfestival.com, zawierające Twoje bio, zdjęcie i link do SET-a.
4) Wklejasz pod tym postem komentarz: Pseudo – biorę udział w Invasion of Sound Festival 2017 DJ Contest – link do odsłuchu.

Finał konkursu wraz z Live już w Lipcu, a ogłoszenie finalistów pod koniec czerwca!

Baner w newsie 851×315
Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ostatnio dodane: