James Arthur powraca z nowym utworem i zapowiada długo wyczekiwany album!

James Arthur powraca z nowym utworem i zapowiada długo wyczekiwany album!

James Arthur kończy swoją prawie 4-letnią przerwę iprezentuje swój najnowszy singiel „Say You Won’t Let Go“. Opowiada onporuszającą historię o miłości, która została prawie zniszczona przez strach wrozmawianiu o uczuciach. James opowiada w tym utworze historię swoich własnych życiowych doświadczeń. Był wychowywany w rodzinie zastępczej, tak więc czasemmiał trudność, aby zaufać ludziom i otworzyć się przed nimi – mówi wokalista, tłumacząc ideę „Say You Won’t Let Go“.

 

Zobacz teledysk do „SayYou Won’t Let Go“ :

 

 

Świat poznał Jamesa Arthura w 2012 roku, kiedy to wygrałbrytyjską edycję programu X-Factor. Jego debiutancki singiel odniósł niebywałysukces w wielu kraju, zdobywają status Złotej i Platynowej płyty praktycznie wkażdym z nich. Teraz Arthur powraca ze swoim nowym albumem „Back From TheEdge“, którego premiera już 4 listopada.

O swoim nowym albumie artystamówi krótko: „Zawiera on jedne z najlepszych piosenek, jakie kiedykolwieknagrałem – zdecydowanie jeśli chodzi o wokal. Jestem bardzo podekscytowany, że wracam razem z nową muzyką. To było kilka ciężkich lat, ale teraz jestemtu, czując się lepiej niż kiedykolwiek i jestem naprawdę dumny z tego conagrałem. Nie mogę się doczekać, aż ludzie to usłyszą“.

 

Zamów album „BackFrom The Edge“ w przedsprzedaży – kliknij TUTAJ.

 

 

Śledź Jamesa Arthura na profilach społecznościowych

Strona WWW – www.jamesarthurofficial.com

Facebook – @JamesArthur

Twitter -@Jamesarthur23

Instagram – jamesarthurinsta23

Baner w newsie 851×315

Ostatnio dodane: