Jedna z najgorętszych aktorek w teledysku Synapson!
Foto:mat. prasowe

Jedna z najgorętszych aktorek w teledysku Synapson!

Synapson 5 RVB_SFrancuski deephouse’owy duet Synapson ma dryg do pisania przebojowych piosenek. Po kawałku „All In You” kolejnym potwierdzeniem tej tezy jest utwór „Fireball”. Powstał do niego teledysk z udziałem jednej z najgorętszych aktorek nad Sekwaną.

W teledysku wystąpiła Alice Isaaz, a obraz wyreżyserował Julien Vray (m.in. Lacoste Kids, Blackberry, SNCF). Na podkładzie wspaniale pulsującej, zmysłowej deephouse’owej muzyki, obserwujemy młodą, atrakcyjną dziewczynę poszukującą miłości, w której głowie kłębią się przeróżne myśli. Bohaterka ostatecznie postanawia posłuchać głosu serca i wybiera miłość do drugiej kobiety.

W piosence „Fireball” gościnnie pojawia się młody i zdolny francuski muzyk Broken Back (naprawdę Jérôme Fagnet).

Duet Synapson powstał w Paryżu. Tworzą go dwaj przyjaciele, Alexandre i Paul. Muzycznie obraca się w kręgu deep house’u, nu disco oraz electro. Największy dotychczasowy sukces duetu to cover utworu „Djon Maya Maï”, z repertuaru Victora Démé oraz kompozycja „All In You” (feat Anna Kova).

Źródło: materiały prasowe

Synapson w sieci:
Oficjalna strona | Facebook | YouTubeTwitter | Instagram | iTunes | Spotify | Deezer

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: