Jeff Buckley: The Record Collection – Niezwykła muzyczna strona internetowa
Foto:mat. prasowe

Jeff Buckley: The Record Collection – Niezwykła muzyczna strona internetowa

jeff buckley JB 2

18 lipca udostępniona została niezwykła strona internetowa, na której znalazły się albumy różnych wykonawców, które były muzycznymi inspiracjami dla legendarnego Jeffa Buckley’a. Fani muzyki mogą online zapoznać się tu i za darmo wysłuchać albumów światowych artystów, których twórczość inspirowała Buckley’a.

Mamy nadzieje, że ta wyjątkowa witryna internetowa pozwalająca na 30 sekundowe darmowe odsłuchanie każdej piosenki z dowolnego albumu (z możliwością odsłuchania całości w serwisie Spotify) ułatwi fanom muzyki dostęp do olbrzymiego archiwum płyt zebranych przez Jeffa.

Wśród albumów dostępnych w Jeff Buckley: The Record Collection znajdziemy szeroką gamę artystów i muzycznych stylów. Będziemy mogli posłuchać albumów m.in. Boba Dylana i Milesa Davisa, Niny Simone i Roberta Johnsona, muzyki w gatunku: blues, jazz, heavy metal, world music i wielu innych.

Ułożone w porządku alfabetycznym albumy oraz przejrzystość poruszania się po tej witrynie z pewnością ułatwią użytkownikom korzystanie z tego unikatowego serwisu muzycznego.

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: