Już za niespełna miesiąc Mary Komasa odwiedzi na koncertach kilka największych miast w Polsce, podczas których zaprezentuje materiał ze swojego debiutanckiego albumu!

06.10 – Szczecin , Hormon:
http://bit.ly/ComeTourSzczecin

07.10 – Gdańsk, Klub Żak
http://bit.ly/ComeTourGdansk

08.10 – Ełk, ECK
http://bit.ly/ComeTourELK

09.10 – Warszawa , Teatr Syrena
http://bit.ly/ComeTourWarszawa

14.10 – Wrocław , Stary Klasztor
http://bit.ly/ComeTourWroclaw

15.10 – Kraków, Centrum Dydaktyki AGH
http://bit.ly/ComeTourKrakow

Więcej koncertów już wkrótce!
Śledź Mary Komasę na Facebooku:
https://www.facebook.com/marykomasamusic/

Dodatkowo artystka podzieliła się z Fanami nowym video do utworu „Oh Lord” wyreżyserowanym przez jedną z najbardziej znanych fotografek na świecie Paola Kudacki.

Paola i Mary poznały się w Nowym Jorku, gdzie fotografka po wysłuchaniu albumu Mary zaproponowała jej zrealizowanie klipu. Sama piosenka jest osobistą i epicką opowieścią o zemście i odkupieniu, ukazującą pełen emocji i ekspresji wokal Mary. Charakterystyczne brzmienie utworu powstało dzięki wykorzystaniu elementów muzyki filmowej, ciężkiego rocka, bluegrassu oraz nowoczesnej elektroniki.

Do zobrazowania tajemniczego klimatu utworu wykorzystany został dziki krajobraz miejski Brooklynu jako tło dla surowej i emocjonalnie naładowanej ballady. Paoli zależało na wykorzystaniu jak najmniejszej ilości sprzętu, aby z łatwością móc śledzić Mary w drodze z parku na ulicę, na plaży czy w metrze. Dlatego tak istotnym było wybranie aparatu, który gwarantowałby swobodę oraz spontaniczność, wybór padł na iPhone’a. Zdjęcia telefonem pozwoliły na dyskretną oraz nieingerującą w naturalne emocje realizacje, dzięki czemu uzyskany został wzruszający efekt.

Utwór „Oh Lord” pochodzi z albumu „Mary Komasa”, który ukazał się 23 marca 2015 roku.

PODZIEL SIĘ
Niepoprawna romantyczka, trochę sentymentalna, z duszą wrażliwą na muzykę. To właśnie ona stanowi nieodzowny element jej życia. Uwielbia się w nią zagłębiać, by odkrywać pokłady zupełnie nowych i niebanalnych brzmień. Poza tym typowa marzycielka, nieustannie poszukująca siebie. Do życia podchodzi jednak z rozwagą oraz nutką dystansu. Choć realistycznie, to mimo wszystko pozytywnie i kreatywnie patrzy na świat. Przede wszystkim bywa uparta. Jeśli już coś postanowi, to konsekwentnie dąży do celu. Oprócz zamiłowania do muzyki jej pasją są również książki. Najchętniej wczytuje się w literaturę piękną, książki pisane przez życie, czyli w prawdziwe, poruszające historie zwykłych ludzi, a także w te z domieszką grozy i nutką zagadkowości - thrillery psychologiczne. Wieczorową porą niekiedy lubi sobie pobiegać, rozładowując przy tym napięcie emocjonalne skumulowane w ciągu całego dnia.