Ultimate magazine theme for WordPress.

JOAN AS POLICE WOMAN w wielu wcieleniach w klipie „Tell Me”!

0

JOAN AS POLICE WOMAN
W WIELU WCIELENIACH W KLIPIE „TELL ME”

Joan As Police Woman zaprezentowała klip, który powstał do utworu „Tell Me”. Video można obejrzeć tutaj. Teledysk wyreżyserował Brian Crano.

Reżyser Brian Crano i ja zaprzyjaźniliśmy się kiedy tworzyłam ścieżkę dźwiękową do jego filmu „Permission”. Zapytałam go czy mógłby mi polecić kogoś, kto nakręciłby mój teledysk. Pięć minut później odpisał na mojego maila z gotowym scenariuszem klipu. Chciał wykorzystać fakt, że lubię udawać różne osoby, dlatego w obrazie wcielam się w wiele postaci. Mam nadzieję, że teledysk wam się spodoba  – mówi Joan.

Najnowszy krążek artystki, zatytułowany „Damned Devotion”, będzie mieć swoją premierę 9 lutego i ukaże się nakładem wytwórni Play It Again Sam. Ostatni album Joan „Classic”  ukazał się w 2014 r. Z nowym materiałem Wasser powraca do korzeni. Warstwa liryczna i ponadczasowe melodie nawiązują do nagrodzonego w 2008 r. krążka „To Survive”  oraz debiutu z 2006 r. „Real Life”.

Artystka w swojej karierze współpracowała z takimi gwiazdami jak Anohni, Rufus Wainwright, Lou Reed, Beck, Sufjan Stevens, Lau, RZA czy Daniel Johnston.