JOSEF SALVAT gwiazdą główną tegorocznego MUZOFESTu – urodzin radia MUZO.FM !
Foto:mat. prasowe

JOSEF SALVAT gwiazdą główną tegorocznego MUZOFESTu – urodzin radia MUZO.FM !

JOSEF SALVAT gwiazdą główną tegorocznego MUZOFESTu – urodzin radia MUZO.FM !

Josef Salvat 02 small

JOSEF SALVAT na pierwszym koncercie w Polsce! Autor przebojów ‘Open Season’, który pogodził zarówno fanów brzmień indie, pop i łagodnej muzyki tanecznej nareszcie wystąpi w naszym kraju. Zobaczyć go będzie można 21 października w warszawskiej Stodole – jego występ uświetni obchody drugich urodzin radia MUZO.FM, które jest również patronem jego wydanej na początku tego roku płyty ‘Night Swim’. Album zawiera także single ‘Till I Found You’ i ‘Paradise’, które podbiły listy przebojów, a wersja deluxe również słynny cover ‘Diamonds’ Rihanny, dzięki któremu Josef pod koniec 2014 roku stał się prawdziwą ‘sensacją’ Internetu.

21 Października w klubie Stodoła na żywo wystąpi też formacja Seafret, Kasia Kowalska i Lorein.

Standard G010003376401X JosefSalvat-NightSwim-CMYK-2-96872642O australijskim wokaliście Josefie Salvacie usłyszeliśmy pod koniec 2014 roku roku dzięki ‚idealnemu’ pop-przebojowi „Open Season”. Kiedy rok później 2015 artysta nakręcił do niego teledysk żartujący z muzycznego show-biznesu, utwór nabrał nowej popularności. Wydany w lutym 2016 r. album „Night Swim”, oprócz „Open Season” zawiera jeszcze wszystkie wydane w międzyczasie single – „Huster”, „Till I Found You” i ostatni singiel „Paradise”, również z satyrą na showbiznes w warstwie fabularnej. Muzykę na płycie angielskie media określiły jako ‚euforyczny pop’ czy ‚wieczorny soul nadziewany elektroniką’ : w rzeczywistości jest to najwyższej jakości muzyka środka – od oryginalnie zaaranżowanych ballad po podbite tanecznym bitem numery, które powodują szybsze bicie serce. Wszystko spajają świetne melodie, chwytliwe refreny i rozmarzony nieco wokal Josefa, w którym zakochała się już większość krajów w Europie. To jeden z najciekawszych ‚inteligentnych’ popowych albumów ostatnich miesięcy!

Album ukazał się w wersji standardowej (12 utworów) na CD i LP oraz z wersji CD Deluxe (z 4 dodatkowymi utworami).

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: