JOSEPH ZAPOWIADAJĄ DEBIUTANCKI ALBUM
Foto:mat. prasowe

JOSEPH ZAPOWIADAJĄ DEBIUTANCKI ALBUM

JOSEPH ZAPOWIADAJĄ DEBIUTANCKI ALBUM

„I’m Alone You’re Not” to debiutancki album siostrzanego tria Joseph. Ukaże się on nakładem ATO Records 26 sierpnia. Singlem zapowiadającym wydawnictwo jest kompozycja „White Flag”, do której teledysk można zobaczyć pod tym adresem:

Nie ma to jak śpiewające rodzeństwa razem. Czy to Beach Boys, Everly Brothers, First Aid Kit jedno jest pewne – wielogłosowa harmonia złożona z pojedynczych, niepowtarzalnych elementów może przyprawiać co najmniej o dreszcze. Wraz z wydaniem krążka „I’m Alone, No You’re Not’ (ATO Records) trio Joseph składające się z sióstr Closner: bliźniaczek Allison i Meegan oraz Natalie, ma szansę dołączyć do kanonu rodzinnych zespołów muzycznych. Album wyprodukował Mike Mogis (Bright Eyes, Jenny Lewis), znajduje się na nim 11 autorskich utworów. Siostry dorastały w muzykującej rodzinie, ale dopiero parę lat temu zaczęły śpiewać we trójkę, czego rezultatem stał się zespół Joseph. Na „I’m Alone, No You’re Not” znajdują się zarówno delikatne ballady, jak i połyskujące, popowe kompozycje, otwierający album „Canyon” przywodzi na myśl najlepsze dokonania Fleetwood Mac.

Joseph_album_cover_artTracklista:
Canyon
SOS (Overboard)
Blood & Tears
Hundred Ways
Planets
I Don’t Mind
Whirlwind
White Flag
More Alive than Dead
Honest
Sweet Dreams

Baner w newsie 851×315

O Autorze

Ekonomistka z artystyczną duszą. Miłośniczka koncertów na żywo. Otwarta na wszelkie gatunki muzyczne i nowe brzmienia, jednak najbliższa sercu jest szeroko pojęta muzyka alternatywna i progresywna. Ponadto w duszy gra jej synth-pop oraz muzyczne lata 80-te i 90-te. Zakochana po uszy w Depeche Mode. Od muzyki oczekuje jednego - oddziaływania na emocje. W wolnych chwilach lubi haftować, a jak tylko ma możliwość wybiera się na spacery i wycieczki rowerowe z aparatem i słuchawkami na uszach.

Ostatnio dodane: